Pomiń nawigację

  61 627 46 00  

LAT ROZWOJU

Zaawansowane funkcjonalności

RYNKÓW

Szerokie dotarcie dzięki jakości

HOSTOWANYCH STRON

Wybór wielu klientów

Wierzymy w innowacje. Stawiamy na te, które wspierają skuteczną promocję w Internecie.

 

Wiemy, że to ona stanowi klucz do sukcesu w wirtualnym świecie – dlatego stawiamy na najlepsze i bezkonkurencyjne rozwiązania.

 

Stworzyliśmy usługę, która pomoże Ci osiągnąć obrane cele biznesowe.

 

Jest przygotowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami Twoich odbiorców. Dopasowuje się także do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek internetowych – bowiem nasze rozwiązanie jest przyjazne pozycjonowaniu stron internetowych! Rozwija się w rytmie, który jej nadajesz i zgodnie z aktualnymi trendami technologicznymi.

Website LEADer to Twoje wymarzone narzędzie do tworzenia stron internetowych. Spełnimy Twoje oczekiwania co do wymarzonej witryny, a dzięki udostępnionemu przez nas kreatorowi wszelkich kolejnych zmian możesz dokonać sam - a to wszystko w prosty i przystępny sposób! Website LEADer to Twoja szansa na lepszy serwis, to Twoja szansa na lepszą promocję w Internecie, to szansa dla Twojego biznesu!

Tekst przycisku

Strona internetowa od Website LEADer to:

PROSTA EDYCJA

Niezależnie od wybranego pakietu usługi udostępnimy Ci intuicyjny i prosty w obsłudze kreator Twojej strony WWW. Dzięki temu błyskawicznie będziesz mógł wprowadzić proste, ale także i bardziej zaawansowane zmiany – bowiem prosty w obsłudze, nie znaczy ograniczony! Znajdziesz tu wszystkie niezbędne funkcje do dodawania nowych, jak i edycji istniejących treści. Przekonaj się sam!

RESPONSYWNY FORMAT

Tworzenie responsywnych stron internetowych przy użyciu narzędzia Website LEADer to wręcz standard! Każda realizowana przez nas witryna w ramach pełnionych usług posiada szablon RWD, dopasowujący się do każdego rozmiaru urządzenia – Twój serwis będzie więc wyglądał dobrze. Zawsze. Niedopasowanym stronom mówimy stanowcze „nie”!

NOWOCZESNY WYGLĄD

Atrakcyjne wizualnie, przykuwające uwagę, z możliwością wdrożenia innowacyjnych animacji i efektów – to właśnie strony od Website LEADer. Dzięki naszym usługom wizytówka Twojej firmy w Internecie nabierze nowego wymiaru – takiego, by na długo została w pamięci wszystkich tych, którzy ją odwiedzą.

ZGODNOŚĆ Z TRENDAMI TECHNOLOGICZNYMI

Błędy? Nieoptymalny kod źródłowy? Powolna strona? Na pewno nie u nas! Dzięki naszemu narzędziu utworzymy profesjonalną stronę internetową, wyróżniającą się szybkością działania i dopasowaniu do najnowszych standardów – a dzięki wsparciu w ramach abonamentu zadbamy, byś już nigdy nie zobaczył jakiegokolwiek komunikatu o błędach.

KORZYŚCI

JEDNORAZOWA REALIZACJA

WEBSITE LEADER

Aktualizacje technologii

Wykonywane samodzielnie

lub zlecane za dodatkową opłatą

Automatyczne,

w ramach usługi

Poziom bezpieczeństwa

Niski,

wymaga aktualizacji m.in. wtyczek

Wysoki,

w ramach usługi

Funkcjonalności

Rozwiązania stron trzecich (wtyczki)

instalowane samodzielnie

Zintegrowane,

w ramach usługi

Administracja strony

Możliwe ograniczenia,

potrzeba outsourcingu

Dowolne zmiany na stronie,

w ramach usługi

Hosting strony

Wymagany zakup usługi

i utrzymywanie

Zabezpieczony,

w ramach usługi

Optymalizacja SEO

Ryzyko czasochłonnego i kosztownego

wdrożenia nie gwarantującego rezultatów

Strona w pełni kompatybilna

z SEO Cloud

Gwarancja

Często do 24 miesięcy, z ograniczeniami,

np.  zmiany SEO grożą utratą

Gwarancja działania,

w ramach usługi

1. przegląd usług

W ramach migracji z obecnej witryny zapewniamy kompleksowy pakiet usług – począwszy od zaprojektowania profesjonalnej strony internetowej aż po jej utrzymanie. Mamy niezbędne narzędzia i doświadczenie, by przenieść stronę www na wyższy poziom.

2. ZAWARTOŚĆ SERWISU

Przy przeniesieniu strony www na Website LEADera mamy na uwadze zawartość Twojej obecnej witryny, ponieważ ma ona dla Google konkretną wartość. Wiemy też, co zrobić, by przy migracji zabezpieczyć Twój biznes online i zapewnić bezpieczeństwo transferu. 

3. oczekiwany wygląd

Nasze narzędzie do tworzenia stron, jakim jest Website LEADer, pozwala na zaprojektowanie strony internetowej opowiadającej na Twoje oczekiwania. Podczas migracji możemy nadać witrynie wygląd inspirowany obecną stroną lub opracować nowy design.

W ramach usługi zapewniamy:

 • Przeniesienie strony internetowej w nowoczesnej i efektywnej technologii

 • Dostęp do wielu funkcjonalności zgodnie z wybranym wariantem usługi

 • Hosting strony internetowej Amazon Web Services (AWS)

 • Serwis witryny internetowej m.in. aktualizacje, naprawy, kopie zapasowe

 • Certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo domeny

W ramach usługi zapewniamy:

 • Transfer treści z obecnej strony wykorzystanie udostępnionych tekstów i zdjęć

 • Grafiki z dostępnych stock'ów uzupełnienie warstwy wizualnej, w razie potrzeby

 • Wdrożenie dodatkowego contentu wprowadzenie przesłanych materiałów

Przed migracją poprosimy Cię o zatwierdzenie contentu. Tworząc profesjonalne strony internetowe wiemy, jak istotne ma to znaczenie w całym procesie przenoszenia witryny.

 

W ramach usługi udostępniamy:

 • Nowy wygląd (na podstawie brief'u) Jeżeli Twoja strona internetowa nie prezentuje się już dobrze i chcesz to zmieć, to pomożemy Ci odświeżyć jej design. Przy projektowaniu nowego wyglądu zadbamy o jego spójność z celami Twojej strategii wizerunkowej i marketingowej.

 • Wygląd inspirowany obecną stroną To scenariusz dla firm, których strony pomimo, że wyglądają dobrze, nie są wydajne. Jeżeli technologia serwisu blokuje efektywne pozycjonowanie i/lub witryna nie działa jak należy, bądź jej administracja jest za bardzo absorbująca. Nowa strona będzie wyglądała podobnie do obecnej, ale będzie wolna od ograniczeń.

Poza pakietem: 

 • Domena

 • Adres e-mail

 • Hosting e-mail

Przy migracji obecnej strony www na Website LEADer,  nie musisz dokupować wymienionych wyżej usług. Jeżeli jednak chcesz zmienić te elementy, to chętnie pomożemy Ci w wybraniu odpowiedniego dla siebie rozwiązania i dostawcy.

Poza pakietem: 

 • Nowe treści Potrzebujesz nowych treści? Nasz zespół copywriterów wesprze Twoją witrynę nowymi tekstami. Skontaktuj się ze swoim doradcą, który przedstawi Ci dodatkową wycenę.

Poza pakietem:

 • Zaawansowana customizacja Twoja strona www posiada zaawansowane rozwiązania techniczne i nie chcesz z nich zrezygnować? Interesuje Cię migracja 1:1, a może poszukujesz niestandardowych rozwiązań? Skontaktuj się ze swoim doradcą, który dokona analizy potrzeb przy takiej realizacji.

BRIEF

Informacje użyteczne w realizacji usługi website leader

To zajmie Ci tylko kilka sekund! Udzielając nam podstawowych informacji, usprawnisz realizację usługi Website LEADer.

Jaka jest nazwa Twojej domeny? (WYMAGANE)

Podaj adres e-mail (WYMAGANE)

Jakiego efektu oczekujesz? (WYMAGANE)

Chcę mieć NOWY wygląd strony
Interesuje mnie wygląd INSPIROWANY obecną stroną

WYGLĄD STRONY

ZAWARTOŚĆ STRONY

Transfer z obecnej strony
Nowe treści
Nowe treści dostarcza Zlecający
Nowe treści dostarcza Wykonawca (dodatkowa opłata)
Transfer z obecnej strony
Nie posiadam

Dodatkowe informacje

Załączniki

ZAWARTOŚĆ STRONY

Transfer z obecnej strony
Nowe treści
Nowe treści dostarcza zlecający
Nowe treści dostarcza Wykonawca (dodatkowa opłata)
Transfer z obecnej strony
Nie posiadam

Dodatkowe informacje

Załączniki

Nie zastanawiaj się dłużej i wyślij zapytanie za pomocą formularza, lub zamów połączenie – oddzwonimy na pewno! Profesjonalne strony internetowe od Website LEADera to nasza odpowiedź na najnowsze trendy technologiczne i oczekiwania naszych Klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku wiemy, jak tworzyć serwisy wspierające rozwój i budowanie pozycji firm w Internecie.

Forma abonamentowa, w jakiej realizujemy naszą usługę, to z kolei bezpieczeństwo i pewność, że Twoja strona jest zawsze „na czasie” i wolna od błędów, spełnia Twoje bieżące oczekiwania i podąża za najświeższymi aktualizacjami usług w Twojej ofercie.

Nie zastanawiaj się dłużej i wyślij zapytanie za pomocą formularza, lub zamów połączenie – oddzwonimy na pewno! Profesjonalne strony internetowe od Website LEADera to nasza odpowiedź na najnowsze trendy technologiczne i oczekiwania naszych Klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku wiemy, jak tworzyć serwisy wspierające rozwój i budowanie pozycji firm w Internecie.

Forma abonamentowa, w jakiej realizujemy naszą usługę, to z kolei bezpieczeństwo i pewność, że Twoja strona jest zawsze „na czasie” i wolna od błędów, spełnia Twoje bieżące oczekiwania i podąża za najświeższymi aktualizacjami usług w Twojej ofercie.

Jeżeli wciąż nie wierzysz, że Website LEADer to nie kolejna zwykła strona WWW, to musisz wiedzieć, że:

Bezpieczeństwo

Wszystkie tworzone serwisy są niezwykle bezpieczne. Do każdej witryny w cenie dodajemy gratis certyfikat SSL, którego instalacją i odnową zajmujemy się po swojej stronie! Dodatkowo, jeżeli cokolwiek Cię trapi, jako abonent usługi śmiało możesz korzystać z naszego help desku w celu zadawania dowolnych pytań, a także z service desku – jeżeli potrzebujesz wsparcia naszych programistó . Z kolei, jeżeli coś przypadkiem usuniesz ze strony – nie martw się, na bieżąco wykonujemy kopie zapasowe.

Elementy angażujące

Po konsultacji z naszymi programistami i na Twoje życzenie wprowadzimy do strony elementy angażujące i przykuwające uwagę użytkowników, a także zachęcające do podjęcia określonych akcji. Możemy wdrożyć zatem przeróżne wyskakujące okienka (pop-up), formularze kontaktowe, czy elementy „stałe”, podążające za użytkownikiem (sticky). Co więcej, każdy z tych elementów może być w pełni konfigurowalny – na Twoją prośbę. Dopasujemy kolory, dodamy logo, wpiszemy zachęcające zwroty – a to wszystko, w zależności od Twoich upodobań.

Mini System CRM

Udostępnimy Ci Mini System CRM – Twoje dedykowane miejsce do zarządzania bazą Klientów. Dzięki temu nie będziesz musiał już kupować dodatkowego oprogramowania, zlecać nowych prac programistom, czy zapisywać informacji o klientach w arkuszach kalkulacyjnych! Nasz system to narzędzie pozwalające na bieżące rejestrowanie kontaktów i tworzenie grup. Co więcej, będziesz mógł także nadać odpowiednie uprawnienia wybranym Klientom i tworzyć dla nich oferty specjalne – jeśli tylko zapragniesz!

Interaktywny kalendarz

Mamy możliwość zintegrowania Twojej strony z interaktywnym kalendarzem spotkań, gdzie rozszerzysz możliwości swojego serwisu. Poza zarządzaniem bazą Klientów za pomocą Mini Systemu CRM, będziesz mógł także umawiać użytkowników na realizację konkretnych usług w wybranych datach. Co więcej, interaktywny kalendarz będziesz mógł także udostępnić na swojej stronie i pozwolić, by rezerwacje odbywały się i bez Twojego udziału - przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

TWOJA STRONA
DOSTĘPNA
JAK NIGDY DOTĄD

Myślisz, że Website LEADer
to zwykła strona internetowa?

 

Jesteśmy pewni, że pozytywnie Cię zaskoczymy. 

 

Skontaktuj się z nami poprzez formularz i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę.