mobile friendly

Responsywne strony internetowe to już nie nowość, a standard.

 

Jak wykazują najświeższe badania, około połowy, o ile już nie większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. W związku z tym, około połowa użytkowników, która trafia na Twoją stronę internetową, będzie korzystała ze swojego smartfonu, czy tabletu. 

Mobile friendly

Jeżeli nie chcesz „odstraszać” ich od swojej witryny niedopasowanym szablonem, który „wyjeżdża” poza ekran urządzenia, za małą (lub za dużą) czcionką czy przyciskami niedostępnymi dla palców użytkowników, nowoczesna strona internetowa Website LEADer jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Jakie korzyści daje taka strona? Oprócz opisanych w innych partiach naszego serwisu szybkości działania, nowoczesnego wyglądu, ciekawych elementów angażujących czy systemu zarządzania bazą Klientów (CRM), Twoja witryna zyska responsywność.

Oznacza to, że będzie świetnie wyglądać na każdym ekranie – niezależnie od tego, czy będzie to 50” telewizor, 24” monitor komputera, czy 6” ekran smartfonu. Zadbamy o odpowiednie dopasowanie czcionki, prawidłowy układ elementów w witrynie, dobre skalowanie i wyświetlanie grafik oraz dostępność wszystkich najważniejszych elementów strony.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z naszymi konsultantami. Zakończ etap „odstraszania” Klientów od swojej archaicznej strony internetowej, zachęć ich eleganckim i dobrze dopasowanym wyglądem. Zadbaj też o SEO – gdyż witryny RWD (tj. responsywne) mają większą szansę na lepsze wyniki pozycjonowania.

Umów się na rozmowę