Podstrony kampanii

Posiadasz już swoją nowoczesną stronę internetową, którą stworzyłeś z pomocą naszych specjalistów i narzędzia Website LEADer. Strona jest responsywna, estetyczna i pozycjonowana w organicznych wynikach wyszukiwania Google. 

Niemniej – chcesz czegoś więcej. Prowadzisz więc kampanie promocyjne, celem zachęcenia większej liczby użytkowników do wejścia na Twoją stronę internetową i do skorzystania z Twoich usług.

podstrony kampanii

Jak zatem zapewne dobrze wiesz, by kampania promocyjna była skutecznym rozwiązaniem, powinna posiadać swoją dedykowaną podstronę – najlepiej w obrębie Twojego serwisu. Taka strona wyjaśni zasady kampanii, przekaże wszelkie niezbędne informacje na jej temat i zapozna użytkowników bliżej z ofertą Twojej firmy. Takie podstrony to tzw. landing pages, czyli strony docelowe dla określonych kampanii, wyrażeń kluczowych czy innych celów.

Nasze profesjonalne narzędzie pozwala stworzyć nie tylko responsywny i nowoczesny serwis, ale także wspomoże Cię w prowadzeniu omawianych kampanii za pomocą dedykowanych podstron. Za pomocą kilku kliknięć w Website LEADer będziesz w stanie przygotować atrakcyjną podstronę, którą uzupełnisz treścią i zaczniesz reklamować w internecie.

Zgłoś się do Twojego indywidualnego Doradcy i zapytaj o możliwość stworzenia dedykowanej podstrony kampanii. Niech promocja Twojej strony rozkwitnie w internecie na dobre.

Umów się na rozmowę