FUNKCJE STRONY, KTÓRE ODMIENIĄ TWÓJ E-BIZNES

Dziś, sama obecność w internecie już nie wystarczy. Trzeba aktywnie działać w wirtualnej przestrzeni, aby Twoi potencjalni klienci trafili właśnie na Twoją ofertę. Myśl przyszłościowo i działaj tak, aby klient – niezależnie od tego kim jest i niezależnie od kanału jaki wybierze – wszedł właśnie na Twoją stronę. Funkcjonalności stron Website LEADer ułatwią Ci to zadanie, poprzez:

Zarządzanie zawartością

Miej bezpośredni wpływ na wygląd serwisu, jej strukturę, treści i funkcje dzięki intuicyjnemu, prostemu w obsłudze kreatorowi stron internetowych. Bez wysiłku dostosuj stronę do każdego rozmiaru ekranu urządzeń dzięki responsywnym szablonom (RWD).

Zdigitalizuj bazę danych klientów za pomocą systemu Mini CRM i jeszcze sprawniej zarządzaj kontaktami oraz uprawnieniami Twojej witryny. Zbadaj także ruch na stronie i zaplanuj dalsze prace nad promocją i pozycjonowaniem strony internetowej swojej firmy.

ZOBACZ WIĘCEJ

PRZYJAZNOŚĆ TECHNOLOGII

Zadbaj, aby Twoją stronę można było szybko wyszukać w Google, dzięki stronie idealnie współgrającej z pozycjonowaniem i kompleksową usługą promocji internetowej SEO Cloud. Podążaj z duchem czasu i dostosuj swoją witrynę do wyszukiwania głosowego, a także dając do niej dostęp offline, poprzez aplikacje progresywne (PWA).

Daj się znaleźć w social media, wiążąc swoje profile ze stroną zaprojektowaną przez Website LEADera. Nie zapomnij też o osobach z wadami wzroku lub słuchu, dodając takie funkcje jak dyktowanie słów.

ZOBACZ WIĘCEJ