elementy angażujące

Nudne, niczym nie wyróżniające się strony internetowe to przeszłość! Z naszym profesjonalnym kreatorem stron internetowych Website LEADer stworzymy dla Ciebie nowoczesny serwis, który poprzez nawiązywanie interakcji z użytkownikami na długo zapadnie im w pamięć.

elementy angażujące

Masz nowy produkt w ofercie? A może wprowadziłeś czasową promocję na wybrane usługi Twojej firmy, ale nie wiesz, jak to zaakcentować? Wyskakujące okienka, tzw. pop-upy, są odpowiedzią na Twoje potrzeby! Niezależnie od tego, czy informacja ma być widoczna na jednej, czy wszystkich podstronach, czy ma „wyskakiwać” od razu, czy po przewinięciu strony na jej koniec – to wszystko (i znacznie więcej!) jesteśmy w stanie dla Ciebie zrealizować.

Pamiętaj też, że każde okienko jesteśmy w stanie odpowiednio dostosować, zmieniając kolory, dodając logo Twojej firmy i sprawiając, że użytkownik nie przejdzie obok niego obojętnie. Napisz nam, czego oczekujesz – a my zaproponujemy optymalne rozwiązanie!

Pamiętaj jednak, że to nie koniec możliwości elementów angażujących, które możemy wdrożyć na Twojej stronie. Dzięki nim będziesz w stanie także „przykleić” do swojej witryny ważne informacje – tak, by dostępne były dla użytkowników zawsze i wszędzie. Może to być np. nieodłączny formularz kontaktowy, przycisk „Kliknij, aby zadzwonić / wysłać e-mail” czy też link do Twojej strony na Facebooku. A to wciąż tylko część wszystkich możliwości.

Pamiętaj, że strony, które nie nawiązują interakcji z użytkownikami i nie angażują ich w podejmowanie czynności, opuszczane są szybciej i częściej. Dlatego zadbaj o odpowiednie wyróżniki swojego serwisu i zaprojektuj stronę z profesjonalistami Website LEADer!

Umów się na rozmowę