Mini system CRM

Zarządzanie bazą Klientów, umawianie ich na konkretne terminy, porządkowanie kalendarza i cała związana z tym „papierkowa robota” przyprawia Cię o ból głowy? Realizujesz to w arkuszu kalkulacyjnym,
a może jeszcze w papierowym kalendarzu, bądź notesie? 

Chciałbyś zrobić krok w przód i mieć dostęp do tego wszystkiego w sieci, w przystępnej, skondensowanej formie, która uprości Ci zarządzanie Klientami?  Website LEADer jest dla Ciebie!

Mini system CRM

Pamiętaj, że strona od Website LEADera to nie kolejny, zwykły serwis! Z myślą o przedsiębiorcach wzbogaciliśmy nasze usługi o system Mini CRM, dzięki któremu wszystkie z wymienionych zadań zrobisz szybciej i lepiej. Jeżeli natomiast będziesz chciał wydelegować zarządzanie wspomnianymi kwestiami jednemu z Twoich pracowników, to w łatwy sposób – za pomocą jedynie kilku kliknięć – zweryfikujesz wszystkie zarezerwowane i wolne terminy, umówionych klientów i zaplanowane realizacje Twoich usług w najbliższej przyszłości.

Twoja profesjonalna strona internetowa nie będzie więc jedynie wizytówką Twojej firmy w sieci, a niemal „żywym organizmem”, który oprócz przekazywania informacji Twoim Klientom, będzie służył za panel zarządzania przedsiębiorstwem. Pamiętaj, że w większości firm IT za taki panel będziesz musiał słono zapłacić – nieraz więcej, niż za sam serwis. U nas masz to w pakiecie, ponieważ cenimy sobie Twoją wygodę i stawiamy na nowoczesne rozwiązania.

Dzięki zaprojektowanemu serwisowi WWW będziesz mógł więc zarządzać online zarówno swoją witryną, jak i funkcjonowaniem całej firmy – i to z dowolnego miejsca na Ziemi! Stwórz ze strony Website LEADer internetowe serce Twojego biznesu!

Umów się na rozmowę