technologia

TECHNOLOGIA WEBSITE LEADER'A

Ponad połowa populacji świata korzysta aktywnie z internetu. Poruszając się po sieci użytkownicy pozostają tam, gdzie czują się komfortowo. Website LEADer umożliwia tworzenie stron internetowych, spełniających te oczekiwania, dzięki unikalnej technologii, która wyróżnia usługę na tle dostępnych na rynku rozwiązań.

 

Koncepcja Website LEADera opiera się na szerokiej perspektywie projektowania stron www. Wykracza poza tradycyjne tworzenie witryn. Usługa nie skupia się tylko na opracowaniu wyglądu i zapewnieniu rozwiązań przyjaznych dla SEO w obszarze kodu HTML. Website LEADer dostarcza zaawansowaną technologię wsparcia, dzięki której w całym procesie realizacji usługi odczujesz komfort bezpieczeństwa swojej strony na wielu płaszczyznach.

Koncepcja WEBSITE LEADERA ma konstrukcję warstwową, na którą składa się:

Wygląd strony 

Widoczna od razu po uruchomieniu serwisu warstwa wizualna zapewnia atrakcyjny wygląd, który można dowolnie modyfikować. Wbudowany w system Edytor pozwala na dokonywanie zmian zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Kod strony 

Pod powierzchnią interesującego designu  znajduje się warstwa kodu strony. Powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obszarze SEO, dzięki któremu witryna jest dostosowana do wymagań Google oraz przygotowana na pozycjonowanie.

Technologia

Solidnym fundamentem Website LEADera jest warstwa technologii. Obejmuje szereg rozwiązań gwarantujących płynną funkcjonalność witryny i komfort posiadania biznesu w sieci. To wartość dodana,  niedostępna u innych dostawców stron internetowych.

TECHNOLOGIA, KTÓRA ROBI RÓŻNICĘ

Budowa strony internetowej przypomina konstrukcję domu. Na pierwszy rzut oka widać tylko elewację, którą można w dowolnym momencie zmienić. Podobnie jest z warstwą wizualną strony www. Wygląd witryny jest tym, na co w pierwszej kolejności zwraca się uwagę, często zapominając o pozostałych aspektach prawidłowego funkcjonowania strony internetowej.

Czym byłaby nowocześnie wyglądająca witryna online bez dobrze przygotowanej warstwy kodu strony? Przypominałaby z zewnątrz elegancki dom, jednak puste wnętrze dla właścicieli byłoby po prostu niefunkcjonalne. To właśnie Ty byłbyś tym niezadowolonym właścicielem w przypadku strony internetowej, która bez odpowiedniej optymalizacji i dostosowania do wymagań Google będzie dla Twojego biznesu niefunkcjonalna.

 

O wysokiej użyteczności strony internetowej decyduje przede wszystkim technologia Website LEADer. Jej zalety można porównać do korzyści ze współpracy ze sprawnym zarządcą nieruchomości, który w błyskawicznym tempie usunie wszelkie awarie i usterki, dzięki czemu znów poczujesz się komfortowo we własnym domu.

 

Technologia Website LEADer to gwarantowana dostępność strony i jej funkcjonalności w czasie trwania współpracy. Zapewnia aktualizację systemu, ochronę antywirusową, ochronę antyhakerską, systematyczne kopie zapasowe - dzięki czemu Ty nie musisz się przejmować technikaliami i serwisowaniem swojej witryny.  Do Twojej dyspozycji pozostaje w pogotowiu zespół inżynierów, którzy dokonają napraw błędów i serwisu w razie awarii.

 

Jako że stale rozwijamy naszą usługę, staniesz się beneficjentem korzyści, jakie się z tym wiążą. Nieustannie pracujemy nad usprawnieniami systemu, a także oferujemy szereg funkcji wspierających jak mini CRM, panel analityczny, czy elementy angażujące.

Technologia Website LEADer to tworzenie witryn i administracja stroną internetową na atrakcyjnych warunkach oraz rewolucja w podejściu do kształtowania widoczności w sieci.

TECHNOLOGIA, KTÓRA się opłaca

Wybudowanie domu nie zamyka tematu kosztów związanych z jego utrzymaniem, w którego skład wchodzą opłaty stałe (za media, podatki, itp.) oraz nieprzewidziane wydatki (np. awaria kanalizacji). Podobnie stworzenie profesjonalnej strony internetowej nie oznacza końca opłat związanych z jej posiadaniem. Utrzymanie i zarządzanie stroną www może wymagać wsparcia technicznego, naprawy awarii czy zmiany wyglądu.

 

Tworzenie strony www to początek inwestycji i tylko do Ciebie zależy, jakie będą koszty jej utrzymania. Wybór technologii Website LEADer to jak współpraca ze sprawdzonym, skutecznie działającym zarządcą nieruchomości. Pozwala realnie zaoszczędzić czas oraz finanse, ponieważ technologia Website LEADer się opłaca.

 • Nie płacisz za opracowanie projektu i konfigurację strony www.

 • Przenosisz na nas utrzymanie i opłacanie takich usług, jak hosting czy SSL.

 • Odpowiadamy za ciągłe aktualizacje, za które nic dodatkowo nie zapłacisz.

 • W cenie usługi zapewniamy serwis, kopie zapasowe, pomoc techniczną.

 • Za wsparcie inżynierów nie pobieramy dodatkowych opłat i nie ukrywamy kosztów.

TECHNOLOGIA, KTÓRA jest wygodna

Musisz przyznać, że dom zaopatrzony w inteligentne rozwiązania techniczne typu SMART, nowoczesny system zabezpieczeń, o którego utrzymanie dbałaby zewnętrzna firma może zapewnić wysoki komfort mieszkania. Podobnie jest z projektowaniem i administracją stroną www. Technologia Website LEADer zapewnia wygodę, ponieważ nie musisz martwić się o wsparcie techniczne, zabezpieczenie witryny ani jej utrzymanie.

 

Jeżeli masz już stronę internetową,
to oznacza, że posiadasz już domenę i zapewne działającą usługę e-mail. Możemy skoncentrować się tylko na witrynie, przy utrzymaniu dostawców pozostałych usług. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

 • Nie zmienia się status własności Twojej domeny.

 • Uchronisz się przed przerwą w działaniu poczty.

 • Nie stracisz archiwum e-mail.

 • Utrzymasz swobodę przy ewentualnej zmianie dostawców usług trzecich.

 • Uzyskasz dostęp do zestawu usług skrojonych na miarę.

Jeżeli jeszcze nie masz strony internetowej,
to oznacza, że potrzebujesz domeny, którą skonfigurujemy w sposób, umożliwiający wyświetlenie strony Website LEADer. Możesz wybrać dowolnego na rynku dostawcę domeny i maila, a my pomożemy w przeprowadzeniu niezbędnych konfiguracjach.

POZYCJONOWANIE W TECHNOLOGII WEBSITE LEADER

Dobrze wyglądający dom to sukces architektoniczny, konieczne jest jednak stworzenie w nim wnętrz, w których mieszkańcy będą czuli się komfortowo. Podobne kroki trzeba podjąć w przypadku projektowania profesjonalnej strony internetowej. Witryna musi być tak zaprojektowana, aby była przyjazna dla użytkowników oraz odpowiednio widoczna w Google. Dzięki temu odwiedzający stronę chętniej na niej zostanie, a może nawet zachęci innych, by odwiedzili stronę i obejrzeli ją, podobnie jak z przyjemnością ogląda się efektownie prezentujący się budynek.

Website LEADer to technologia, która daje efekt dzięki kompleksowemu podejściu do projektowania, utrzymania i zarządzania stroną www. Stanowi rozwiązanie zwiększające efektywność całego procesu. Profesjonalne strony www są bowiem tworzone przez specjalistów z dziedziny SEO (ang. Search Engine Optimization), którzy zapewniają pełną optymalizację witryny pod wyszukiwarki internetowe.

 

W technologii Website LEADer pozycjonowanie jest wpisane w poszczególne warstwy strony www, co daje przewagę witrynie już na starcie współpracy.

Jeżeli masz już stronę...
to podejmujemy działania na już istniejącej witrynie. Optymalizację rozpoczynamy od prac na aktualnym serwisie. Równolegle tworzymy nową witrynę w technologii Website LEADer i prowadzimy na niej działania SEO, a gdy zostanie już ukończona zmieniamy stronę i przenosimy optymalizację. Dzięki takiemu podejściu pozycjonowanie prowadzone jest nieprzerwanie, wobec czego:

 • pracujemy na sukces witryny już od samego początku, nie odwlekając działań SEO w czasie;

 • zmieniamy stronę, ale domena pozostaje, dzięki czemu możemy pracować nad profilem linkowym;

 • wykorzystujemy cały potencjał dotychczasowej strony i zabezpieczamy odpowiednie jego przeniesienie na nową witrynę, ponieważ wiemy, że zmiana serwisu bez wsparcia SEO grozi utratą wypracowanej pozycji i mogłaby wygenerować dodatkowe koszty.

Jeżeli nie masz jeszcze strony...
to nasze działania obejmują tworzenie strony internetowej od podstaw. Rozpoczęcie prac SEO poprzedza dopracowanie struktury serwisu oraz jego zawartości (teksty, grafika, itp.). O szczegółach tego procesu uzyskasz więcej informacji kontaktując się z naszym doradcą, który na podstawie analizy, przedstawi indywidualne rekomendacje i plan działań.