Pomiń nawigację

  61 627 46 00      61 655 95 00  

Przyjazność technologii

Większość internautów korzysta już z urządzeń mobilnych. Coraz popularniejsze stało się wyszukiwanie głosowe za pośrednictwem asystenta Google. Zauważalny jest stały wzrost znaczenia portali społecznościowych dla sprzedaży produktów i usług. Też masz wrażenie, że w dzisiejszych czasach strona www to nie wszystko, ale tak ciężko nadążyć za zmieniającym się otoczeniem technologii marketingu?

 

Nie martw się, Website LEADer stanie się nie tylko Twoim niezawodnym dostawcą sprawdzonych rozwiązań, ale i ekspertem w dziedzinie najnowszych rozwiązań i marketingowych nowinek. Trzymając rękę na pulsie tego, czego aktualnie pożądają klienci, Twoja witryna zawsze pozostanie aktualna, a Twoi klienci docenią nowoczesne oblicze Twojego biznesu. Pokaż, że ważni są dla Ciebie wszyscy klienci, także Ci, o których inni zapominają. Bądź widoczny w internecie dzięki stronie dostosowanej pod SEO. Korzystaj ze swojej witryny na każdym urządzeniu.

Sądzisz, że to wszystko? Zobacz opis wszystkich funkcjonalności, które składają się na wyjątkową przyjazność technologiczną stron od Website LEADera.

Mobile Friendly

W dobie smartfonów musisz mieć pewność, że Twoja strona będzie się prawidłowo wyświetlać na każdym urządzeniu przenośnym. Website LEADer gwarantuje dostępność Twojej strony niezależnie, czy wyświetlana jest na smartfonie bądź tablecie.

 

Plusy rozwiązania:

  • świetnie wygląda na każdym ekranie (RWD / PWA),

  • wygląda jak natywna aplikacja mobilna (PWA),

  • może działać bez połączenia z Internetem (PWA).

Voice search friendly

Coraz większą popularnością cieszy się wyszukiwanie głosowe, dlatego nikogo nie dziwi już przechodzień mówiący sam do siebie “Hej Google, chciałbym zjeść pizzę”. Twoja strona będzie w pełni zoptymalizowana pod wyszukiwania głosowe.

 

Plusy rozwiązania:

  • dostosowanie strony i treści do zapytań głosowych,

  • możliwość skupienia się na w frazach lokalnych, ponieważ duża część użytkowników wyszukuje głosowo obiekty i usługi w „zasięgu ręki”.

Accessibility Friendly

Twoja strona będzie przyjazna dla osób z wadami wzroku lub słuchu, które używają przenośnych specjalnie skonfigurowanych urządzeń.

 

Plusy rozwiązania:

  • każdy obraz na stronie będzie posiadał alternatywny tekst z indywidualnym kodem, dzięki czemu niewidomi wiedzą, co pokazuje konkretna wizualizacja,

  • osoby niepełnosprawne mogą korzystać z technologii wspomagających - naśladujących klawiaturę, takich jak dyktowanie.