Przyjazność technologii

Większość internautów korzysta już z urządzeń mobilnych. Coraz popularniejsze stało się wyszukiwanie głosowe za pośrednictwem asystenta Google. Zauważalny jest stały wzrost znaczenia portali społecznościowych dla sprzedaży produktów i usług. Też masz wrażenie, że w dzisiejszych czasach strona WWW to nie wszystko, ale tak ciężko nadążyć za zmieniającym się otoczeniem technologii marketingu?

 

Nie martw się, Website LEADer stanie się nie tylko Twoim panelem CMS, narzędziem do tworzenia stron internetowych czy niezawodnym dostawcą sprawdzonych rozwiązań – ale i ekspertem w dziedzinie najnowszych rozwiązań i marketingowych nowinek. Trzymając rękę na pulsie tego, czego aktualnie pożądają klienci, Twoja witryna zawsze pozostanie aktualna, a Twoi klienci docenią nowoczesne oblicze Twojego biznesu. Pokaż, że ważni są dla Ciebie wszyscy klienci, także Ci, o których inni zapominają. Bądź widoczny w internecie dzięki stronie dostosowanej pod pozycjonowanie. Nie ograniczaj się i korzystaj ze swojej witryny na każdym urządzeniu.

Sądzisz, że to wszystko? Zobacz opis wszystkich funkcjonalności, które składają się na wyjątkową przyjazność technologiczną stron od Website LEADera.

Mobile Friendly

W dobie smartfonów musisz mieć pewność, że Twój serwis będzie stroną responsywną (RWD), tj., że będzie prawidłowo wyświetlać się na każdym urządzeniu przenośnym. Website LEADer gwarantuje dostępność Twojej witryny niezależnie od tego, czy wyświetlana jest na komputerze stacjonarnym, smartfonie czy tablecie.

 

Plusy rozwiązania:

  • świetnie wygląda na każdym ekranie (RWD / PWA),

  • wygląda jak natywna aplikacja mobilna (PWA),

  • może działać bez połączenia z internetem (PWA).

Dowiedz się więcej

Voice search friendly

Coraz większą popularnością na świecie cieszy się wyszukiwanie głosowe – więc nikogo nie dziwi już przechodzień, mówiący sam do siebie: „Hej Google, chciałbym zjeść pizzę”. Dlatego też Twoja strona WWW będzie nie tylko w pełni responsywna, profesjonalna i nowoczesna – ale i w pełni zoptymalizowana pod wyszukiwania głosowe.

 

Plusy rozwiązania:

  • dostosowanie strony i treści do zapytań głosowych,

  • możliwość skupienia się na frazach lokalnych – ponieważ duża część użytkowników wyszukuje głosowo obiekty i usługi w „zasięgu ręki”.

Dowiedz się więcej

Accessibility Friendly

Twoja strona będzie przyjazna dla osób z wadami wzroku lub słuchu, które używają przenośnych, specjalnie skonfigurowanych urządzeń.

 

Plusy rozwiązania:

  • każdy obraz na stronie internetowej może posiadać alternatywny tekst z indywidualnym kodem, dzięki czemu niewidomi wiedzą, co pokazuje konkretna wizualizacja,

  • osoby niepełnosprawne mogą korzystać z technologii wspomagających - naśladujących klawiaturę, takich jak dyktowanie.

Dowiedz się więcej