ssl

Pamiętaj, że bezpieczeństwo serwisu, jak i przekazywanych przez niego informacji jest jednym z ważniejszych czynników poprawnego funkcjonowania strony internetowej, jak i zapewnienia jego bezproblemowej obsługi. Ewentualny „wyciek” danych, czy zawirusowanie strony zawsze odbija się negatywnie na odbiorze przez użytkowników korzystających z Twojej strony, ograniczeniem funkcjonalności witryny i wieloma innymi problemami. 

Zabezpieczenie serwisu odpowiednim certyfikatem SSL to również jeden z wymogów poprawnej optymalizacji strony pod kątem jej pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

ssl

Chcesz zatem, by Twoja strona internetowa była zawsze zabezpieczona przed atakami hakerskimi, a przesyłane przez Twoich Klientów (jak i Ciebie!) informacje były szyfrowane i chronione? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – bowiem do każdego serwisu utworzonego w ramach usługi Website LEADer dołączamy certyfikat SSL w cenie! Zadbamy o jego konfigurację, instalację, aktualizację i cykliczne przedłużanie na kolejne okresy rozliczeniowe. 

Ty już nie musisz zatem pamiętać o terminach opłat, czy też prosić informatyka o instalację certyfikatu na Twojej stronie. Nie musisz też martwić się o ciągłą zmianę wymogów bezpieczeństwa – bowiem o to wszystko zadbamy my.

Wystarczy, że będziesz zarządzać swoją firmą - my zajmiemy się Twoją stroną i jej bezpieczeństwem. 

Umów się na rozmowę