Pomiń nawigację

  61 627 46 00      61 655 95 00  

Wsparcie i bezpieczeństwo

Czy musisz być ekspertem w marketingu cyfrowym? Nie, ponieważ masz do dyspozycji nasz zespół! W czasach profesjonalizacji każdy specjalista ma komfort wyboru dziedziny, na której chce się skupić. Skup się na rozwoju swojego biznesu, a nam pozostaw dostarczenie strony internetowej, pozwalającej zaistnieć mu w internecie.

Wybierając stronę Website LEADer dostajesz gwarancję bezpieczeństwa serwisu i wsparcia przy wprowadzaniu zmian na stronie. Zobacz, w czym możemy Cię wyręczyć!

SSL

Certyfikaty bezpieczeństwa to dziś absolutny standard dla każdej strony internetowej. Wyszukiwarka Google każdorazowo ostrzega przed wejściem na te witryny, które nie spełniają tego standardu.

Takie obostrzenia narażają Twój biznes na ryzyko ograniczonej widoczności.

Website LEADer ściąga to zmartwienie z Twoich barków. Dbamy o to, aby widmo wciąż aktualizowanych wymogów bezpieczeństwa dla stron internetowych nie było już Twoim zmartwieniem.

Nasz zespół ekspertów zawsze trzyma rękę na pulsie Twojej witryny.

Service Desk

Nerwowe szukanie terminu u znajomego programisty? Website LEADer objęty jest kompleksowym wsparciem profesjonalnego zespołu IT, który jest zawsze w gotowości, aby rozwiązać ewentualne problemy techniczne.