Accessibility Friendly

Osoby niepełnosprawne stanowią spory odsetek społeczeństwa. Wśród takich osób z pewnością odnajdziesz więc osoby, które chciałyby skorzystać z Twoich usług – niezależnie od tego, czy jesteś fryzjerem, prowadzisz myjnie samochodową, sprzedajesz meble czy może frezujesz CNC.

Accessibility Friendly

W związku z powyższym, podczas budowy swojej strony internetowej powinieneś zadbać o to, by była ona odpowiednio dopasowana także dla osób np. z wadami wzroku czy słuchu. Dostosowanie witryny do potrzeb osób niepełnosprawnych po prostu się opłaca! Co więcej, niezadowolona z braku takich funkcjonalności osoba może też negatywnie wypowiadać się na temat Twojej firmy, co spowoduje utratę kolejnych kontraktów czy usługobiorców.

Tworząc swoją profesjonalną i nowoczesną stronę internetową zWebsite LEADerem możesz mieć natomiast pewność, że będzie ona odpowiednio dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a powyższy scenariusz ominie Cię szerokim łukiem!

Co więcej, dzięki zwiększonemu ruchowi, lepszemu odbiorowi marki przez użytkowników i pełnej poprawności technicznej serwisu algorytmy wyszukiwarek zapewne lepiej ocenią Twoją witrynę – co ułatwi pozycjonowanie i przełoży się na większą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Funkcja dyktowania, czy odpowiednia konfiguracja strony pod wyszukiwanie głosowe i „czytanie” witryny przez specjalne urządzenia to tylko część modyfikacji, które jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać.

Skontaktuj się z nami, utwórz swój serwis z Edytorem Website LEADer i postaw na innowacyjność oraz przyjazność Twojej strony internetowej dla każdej grupy osób. Zapraszamy serdecznie!

Umów się na rozmowę