kopie zapasowe

Jeżeli podczas edycji strony boisz się, że klikniesz o jeden element za dużo – np. coś usuwając, jeżeli myślisz co stanie się w przypadku, kiedy chciałbyś powrócić do wyglądu strony sprzed kilku dni, jeżeli stwierdzisz, że dodane elementy jednak psują estetykę strony i zastanawiasz się, w jaki sposób je cofnąć – przychodzimy z pomocą!

Z przyjemnością informujemy, że w EdytorzeWebsite LEADer zaledwie trzema kliknięciami możesz cofnąć się do wersji strony nawet sprzed 30 zmian! Co każdą modyfikację na stronie, w sposób automatyczny wykonywany jest punkt jej przywracania, do którego można bezproblemowo się cofnąć. W związku z tym – jeśli nawet usuniesz kilka podstron w serwisie, a potem stwierdzisz, że był to błąd – wystarczy, że wybierzesz punkt przywracania sprzed usunięcia pierwszej z nich, by odzyskać utracone treści.

kopie zapasowe

Co więcej, gdybyś chciał jednak powrócić do stanu swojej strony sprzed np. pół roku, kiedy w międzyczasie wykonano już więcej, niż wspomniane wyżej 30 zmian – to spokojnie, również będzie taka możliwość. Tworzymy bowiem dodatkowe kopie zapasowe, które wykonywane są zarówno zaraz po utworzeniu Twojej nowej strony internetowej Website LEADer, czyli tuż po jej opublikowaniu, jak i przy każdej, znaczącej i ważnej zmianie w serwisie (np. przy zmianie szablonu dotychczasowej witryny na nowy).

Dodatkowo, w równych odstępach czasu wykonujemy też pomniejsze, dodatkowe kopie, które umożliwiają cofnięcie niektórych zmian, które wykonano w serwisie.

W związku z tym, nie musisz już dłużej przejmować się bezpieczeństwem swojej strony internetowej. Zadbaliśmy o wszystko!

Umów się na rozmowę