Praktyczny edytor

Chcesz mieć kontrolę nad wprowadzanymi w swoim serwisie treściami?
Nie posiadasz wiedzy informatycznej, ale wciąż chcesz zarządzać swoją stroną internetową?

Dzięki Edytorowi, który udostępnimy Ci zaraz po utworzeniu Twojej witryny, to wszystko będzie możliwe! Kreator strony WWW, bo tak naprawdę o nim mowa, to zaawansowane narzędzie pozwalające w prosty sposób administrować witryną.

Praktyczny Edytor

Jeżeli więc Twój serwis nie wygląda już tak, jak sobie to na początku wymarzyłeś, zmieniłeś nieco profil działalności lub po prostu zmodyfikowałeś asortyment usług – poproś nas o modyfikację witryny, bądź wykonaj to sam! Masz możliwość dodawania nowych i edycji istniejących wierszy i kolumn, więc bez problemu zmienisz układ każdej z podstron. Z kolei dzięki modułom w nich zawartych dodasz nowe treści, listy i obrazki.

Gdy z kolei uznasz, że część podstron jest już niepotrzebna w serwisie, bądź rozbudujesz ofertę swojego przedsiębiorstwa na tyle, by móc dodać nowe podstrony – dzięki kreatorowi stron od Website LEADera możesz to zrobić w kilka chwil! Dzięki zarządzaniu podstronami i ich strukturą usuniesz, bądź dodasz nowe zasoby i w prosty sposób określisz, czy powinny stanowić kategorie główne, czy może podkategorie innych, istniejących podstron.

A co najlepsze – nie musisz posiadać wiedzy informatycznej. Modyfikacja witryny w Edytorze Website LEADera jest naprawdę prosta!

Jeśli wciąż dodawanie nowych treści i administrowanie witryną Cię przeraża, bądź uważasz, że to pochłonie zbyt dużo Twojego cennego czasu, uspokajamy – wszystkiego jesteś w stanie dokonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć, co zajmie dosłownie kilka minut! Jeżeli z kolei klikniesz „o jedną rzecz za dużo” – nie martw się. Za pomocą dwóch (!) kliknięć jesteś w stanie odwrócić każdą ostatnio wykonaną modyfikację!

Umów się na rozmowę