kreator stron www

Kreator stron www
Poznaj prostą definicję

Wielu z Was może zastanawiać się - czym tak właściwie jest Website LEADer? Odpowiadamy prosto – zaawansowanym kreatorem stron WWW, który pozwoli na utworzenie i zarządzanie profesjonalną witryną internetową Twojej firmy. To też usługa, która zapewni, że Twoim serwisem będą opiekować się sami specjaliści w branży, kiedy­­ Ty możesz zajmować się swoim biznesem. To także rozwiązanie, które pozwoli Tobie, bądź Twoim pracownikom, dzięki wspomnianemu kreatorowi, dostosowywać swoją stronę internetową – niezależnie od tego, czy chodzi o aktualizację przedstawianej oferty, czy zmianę wyglądu witryny. I wreszcie – to usługa w przystępnej cenie, w ofercie skrojonej na miarę Twoich potrzeb.

No dobrze, ale czym jest ten kreator stron WWW?

Dla wszystkich tych, którzy tego jeszcze nie wiedzą, coś słyszeli, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę, bądź po prostu dla tych, którzy nie spotkali się wcześniej z takim określeniem – już spieszymy z pomocą.

Kreator (tudzież „edytor”) stron internetowych (czyli stron WWW), to narzędzie informatyczne (program komputerowy), które pozwala na szybkie i proste utworzenie, a także późniejsze zarządzanie witryną i jej podstronami. Czynność taka odbywa się najczęściej poprzez graficzny interfejs, gdzie użytkownik może dodawać, edytować i usuwać kolejne podstrony oraz ich elementy – zwane najczęściej modułami.

W oparciu o przeprowadzone czynności, narzędzie to generuje odpowiedni kod źródłowy dokumentu HTML, który kolejno interpretowany przez przeglądarkę internetową, generuje widoczną dla użytkowników w Internecie stronę internetową.

Choć definicja dla niektórych może okazać się nieco skomplikowana – uspokajamy – to najprostsza forma tworzenia serwisów i zarządzania nimi. Wynika to z posiadania graficznego interfejsu, w którym, by sprawnie się poruszać, najczęściej nie jest wymagana żadna wiedza informatyczna. W związku z tym, utworzyć czy edytować witrynę może każdy – niekoniecznie zatrudniony specjalnie do tego celu Informatyk, bądź zewnętrzna firma IT. Dodatkowo większość procesów jest na tyle usprawniona, by zająć użytkownikowi minimalną ilość czasu.

Czy w takim razie Website LEADer taki jest?

Owszem! Narzędzie Website LEADer tworzyliśmy z myślą o użytkownikach, z myślą o naszych Klientach – czyli z myślą o przedsiębiorcach, właścicielach małych, średnich jak i dużych firm. To narzędzie proste w użyciu, ale jednocześnie pozwalające na stworzenie zaawansowanych, nowoczesnych i innowacyjnych stron internetowych. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom już w zaledwie kilka kliknięć nasi Klienci korzystający z udostępnionego im Edytora są w stanie dodać nową funkcjonalność do strony, zaktualizować informacje w witrynie czy całkowicie zmienić jej kolory i wygląd!

Rozumiem – czyli w przypadku Website LEADer otrzymam narzędzie, dzięki któremu będę musiał sam stworzyć sobie stronę?

Website LEADer to, jak podkreślamy, innowacja na rynku – więc oferowane przez nas rozwiązania odbiegają od tych znanych i standardowych. W związku z tym – nasza oferta i usługa czerpie wszystko co najlepsze z dotychczasowych rozwiązań innych firm informatycznych. W związku z tym czerpiemy korzyści zarówno od deweloperów stron, u których wykupuje się gotowe serwisy, jak i od właścicieli kreatorów stron, u których serwis ten można stworzyć samemu, za określoną opłatą.

 

Odpowiadając więc na powyższe pytanie, to czynność tworzenia i zarządzania Twoją stroną internetową możemy określić mianem rozwiązania hybrydowego.

Co to oznacza?

Mianowicie, podczas naszej współpracy to my zajmiemy się utworzeniem Twojej witryny, korzystając z naszego kreatora stron WWW – Website LEADer. Oczywiście zaangażujemy Cię w proces tworzenia witryny, byś wskazał nam, jaki efekt chcesz uzyskać. Niemniej zaangażujemy Cię na tyle, żebyś był zadowolony z efektu, a jednocześnie nie musiał rezygnować ze swoich innych planów i obowiązków. Dostosujemy się do Ciebie i Twoich wymagań oraz oczekiwań, przedstawiając nasze różne propozycje, rozwiązania – a na końcu gotowy projekt do oceny, ewentualnej edycji i późniejszej publikacji w Internecie.

Po utworzeniu jednak gotowej witryny, przekażemy Ci dostęp do narzędzia, z którego korzystaliśmy przy okazji tworzenia Twojego serwisu. Zaawansowany, choć prosty w obsłudze, dedykowany Edytor pozwoli Tobie, lub Twoim pracownikom w przystępny i intuicyjny sposób dalej zarządzać witryną.

Jak sam widzisz – pomożemy Ci w najtrudniejszym etapie tworzenia wizytówki Twojej firmy w Internecie, czyli w etapie tworzenia serwisu internetowego od zera. Ty, otrzymując gotowy projekt, będziesz mógł zostawić go sobie takim, jakim jest – bądź dalej z niego korzystać, odpowiednio aktualizując czy modyfikując witrynę według swoich preferencji i zmieniających się świadczonych przez Ciebie i Twoją firmę usług.

To świetne rozwiązanie! Natomiast, skoro jest to rozwiązanie hybrydowe, to w jaki sposób rozliczane są opłaty za usługę?

Podczas tworzenia naszej oferty, przede wszystkim z myślą o Was, zadbaliśmy o to, by w ramach możliwie niskich opłat, świadczyć Wam jak najwięcej rozwiązań. Możliwość taką daje rozliczanie abonamentowe – a więc, zamiast płacić nam dużą kwotę już na starcie, jak w przypadku większości agencji informatycznych, płacisz nam abonamentowo czyli najprościej ujmując - w ratach.

Dodatkowo, musisz pamiętać o tym, że Website LEADer to nie tylko kreator stron WWW lecz usługa, która niesie za sobą ogrom możliwości dla Twojej firmy. Pamiętaj, że otrzymujesz zespół specjalistów do Twojej dyspozycji, którzy w ramach Help Desku i Service Desku są w stanie odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, bądź wspomóc w przeprowadzaniu czynności w witrynie.

Dzięki Website LEADer’owi nie musisz martwić się o nic, poza sprawnym działaniem Twojej firmy. O istnienie i sprawne działanie Twojej strony zatroszczymy się my. To my zadbamy o najświeższe aktualizacje oprogramowania, to my zadbamy o bezpieczeństwo Twojej witryny czy o jej utrzymanie na dedykowanych serwerach.­

Jeżeli chcesz jednak dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas pakietach i usługach – zapraszamy na dedykowane ku temu podstrony, jak „Wybierz Pakiet”.

Co sprawia, że Website LEADer jest lepszy, niż inne kreatory? Co wyróżnia go na tle konkurencji? Ogólny zbiór zalet.

Pierwszą i najważniejszą zaletą tego typu rozwiązania, jakim jest Website LEADer, jest stabilność i niezależność funkcjonowania Twojej strony internetowej. My dbamy o aktualność, bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność serwisu, pomagamy przy zmianach i konsultujemy rozwiązania nurtujących Cię spraw. Ty z kolej zajmujesz się swoją firmą a w razie potrzeby, Ty lub Twoi pracownicy w prosty sposób edytują i uaktualniają witrynę o najświeższe informacje w samym kreatorze.

Kolejną zaletą, co również wskazaliśmy już wcześniej, jest abonamentowość usługi. Płacisz nam tak, jakbyś płacił po prostu za administrowanie czy zarządzanie witryną innej firmie. Dzięki temu nie musisz na starcie płacić kilku tysięcy złotych za utworzenie witryny. Nie musisz również szukać specjalnej agencji informatycznej, która wprowadzi dla Ciebie zmiany – gdyż te możesz zrealizować szybko i prosto sam lub poprosić nasz Service Desk o wsparcie.

Co czyni Website LEADer’a rozwiązaniem jedynym w swoim rodzaju na rynku jest także mnogość dostępnych rozwiązań kreatora stron, których część opisujemy szczegółowo w zakładce „Funkcje strony”. Najważniejsze z nich, pomijając już zaawansowany Edytor, to chociażby nowoczesny i responsywny wygląd strony, która świetnie będzie wyglądać zarówno na dużych, średnich jak i małych ekranach. To także dobrze zoptymalizowana i szybka w działaniu witryna, bogata w funkcjonalności przydatne zarówno Tobie, jak i użytkownikom Twojej strony – jak chociażby Mini System CRM do zarządzania bazą Twoich Klientów, czy Interaktywny Kalendarz Spotkań dla Twoich Klientów do umawiania spotkań i terminów na korzystanie z Twoich usług. To także przyjazność dla najnowocześniejszych technologii – Voice Search Friendly, Law Friendly czy Social Media Friendly.

Czy strony tworzone przy użyciu Website LEADer są też SEO Friendly?

Jak najbardziej! Website LEADer to usługa i narzędzie stworzone przez najlepszych specjalistów z branży pozycjonowania stron internetowych. Dlaczego? Ponieważ to właśnie nasi specjaliści, pracując przy tysiącach różnych witryn, konsultując zmiany z tysiącami naszych zadowolonych Klientów doskonale wiedzą, czego oczekują – zarówno użytkownicy stron, roboty wyszukiwarek internetowych jak i Wy – właściciele firm i serwisów. Badając i poznając potrzeby każdej ze stron, mogliśmy więc odpowiedzieć na Wasze oczekiwania, jak i wymagania stawiane przez algorytmy wyszukiwarek internetowych, tworząc jedyny w swoim rodzaju kreator stron WWW – Website LEADer. Kto bowiem potrafiłby stworzyć lepszą i bardziej poprawną pod kątem pozycjonowania serwisu witrynę, niż doświadczony specjalista SEO?

Podczas kreowania tego narzędzia zadbaliśmy więc o wszelkie wymagane i ważne pod kątem SEO elementy.

Tworzone przy jego użyciu strony internetowe są więc:

  • odpowiednio szybkie,
  • dopasowane do wyświetlania w różnych przeglądarkach i na różnych ekranach,
  • posiadają zoptymalizowany kod pod kątem wyszukiwarek internetowych,
  • uzupełnione w wymagane znaczniki do skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Dodatkowo, podczas tworzenia witryn nasi specjaliści zawsze zwracają uwagę zarówno na tzw. UX (ang. User Experience), czyli odpowiednie, pozytywne doznania z korzystania strony internetowej i jej użyteczności dla ludzi, jak i na SEO (ang. Search Engine Optimization) strony, czyli jej odpowiednią optymalizację, która wpływa pozytywnie na pozycjonowanie stron www.


Dbamy o poprawność znaczników meta, o odpowiednią strukturę strony i jej nagłówków, o odpowiednie umiejscowienie treści, właściwą rozbudowę serwisu, przyjazne pod kątem pozycjonowania adresy URL podstron czy intuicyjną, lecz odpowiednio rozbudowaną nawigację wewnętrzną.

Dodatkowo, Website LEADer to narzędzie stworzone z myślą o synergii z innowacją na rynku pozycjonowania stron internetowych – usługą SEO Cloud. Usługa ta skupia się na poprawie widoczności całej witryny, wiążąc ze sobą możliwie największą liczbę potencjalnych słów kluczowych, na które serwis ma szansę pojawić się w wynikach wyszukiwania – co znacznie zwiększa szansę na większą ilość wejść na witrynę, a w efekcie – poprawę konwersji, tj. częstszego korzystania z usług opisanych na Waszej stronie!

Projektując strony w narzędziu Website LEADer każdorazowo myślimy więc o pełnym wykorzystaniu potencjału Waszej firmy, poprzez odpowiednie zaakcentowanie najważniejszych filarów jej działalności i zachęceniu użytkowników do skorzystania właśnie z Waszej oferty na Waszej profesjonalnej stronie internetowej, pozycjonowanej i utworzonej przez najlepszych specjalistów w branży.

FAQ – czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi

1. Czy kreator stron WWW Website LEADer jest darmowy?

Website LEADer jest narzędziem płatnym. Niemniej – płacisz nam małe kwoty abonamentowo, a my zajmujemy się kompleksowym stworzeniem i obsługą Twojej strony. Zajmiemy się także jej aktualizacjami, bezpieczeństwem czy utrzymaniem.

Ty nie musisz dłużej martwić się o kwestie techniczne – wystarczy, że zaufasz nam i naszym specjalistom. My zajmiemy się Twoim serwisem, a Ty będziesz mieć czas na zarządzanie swoim biznesem. To chyba uczciwy układ, czyż nie?

2. Czy Website LEADer jest w języku polskim?

Owszem! Dbając o naszych użytkowników zapewniliśmy w pełni intuicyjny i polski interfejs, który umożliwi na sprawne poruszanie się zarówno osobom, które są doświadczonymi specjalistami, jak i osobom, które nie znają ani języków obcych, ani nie znają się na programowaniu.

Dodatkowo pamiętaj, że w razie pytań nasz Help Desk  stoi dla Ciebie otworem!

3. Czy muszę mieć jakąkolwiek umiejętność programowania, by zarządzać swoją witryną?

Absolutnie nie! To, co czyni kreator stron WWW rozwiązaniem wyjątkowym jest fakt, że do jego używania nie jest wymagana znajomość kodowania w żadnym stopniu. Nie musisz być specjalistą IT, by zarządzać swoją witryną.

Dzięki graficznemu interfejsowi będziesz mógł dodawać nowe, czy usuwać bądź edytować istniejące elementy i dopasowywać je do swoich potrzeb. Zaledwie dzięki kilku kliknięciom w intuicyjnym interfejsie zaktualizujesz swoją ofertę, zmienisz kolory czy nawet cały układ i wygląd witryny!

4. Kto zajmuje się tworzeniem nowej strony WWW?

Tworzeniem Twojej nowej, profesjonalnej strony internetowej od zera, a więc najtrudniejszym etapem w rozwoju serwisu zajmiemy się my – tak, aby zdjąć z Twoich barków prace, które mogłyby wydawać się dla Ciebie jakkolwiek ciężkie, bądź niezrozumiałe. Oczywiście cały proces z Tobą skonsultujemy, pozwalając Ci wybrać odpowiedni wygląd, kolory czy strukturę podstron i układ strony głównej i pozostałych podstron serwisu. Po zakończonym procesie przedstawimy Ci gotowy projekt, który będziesz mógł zatwierdzić, bądź zakwestionować – przekazując nam swoje uwagi, które bezzwłocznie ocenimy i, jeśli będą poprawne pod kątem UX i SEO – wprowadzimy.

Pamiętaj, że Twoją stronę będą tworzyć najlepsi specjaliści z branży – a my nie pozostawimy Cię z tym samego! Po zakończonym procesie otrzymasz dostęp do zaawansowanego Edytora – tak, abyś mógł zarządzać witryną także po swojej stronie.

5. Co potrzebuję, aby nawiązać z Wami współpracę? Czy jest coś, co muszę Wam dostarczyć?

Owszem – chcąc stworzyć stronę skrojoną na miarę Twoich potrzeb, będziemy potrzebowali Twojej pomocy. Przede wszystkim, przed przystąpieniem do tworzenia serwisu przemyśl, jak chcesz, by wyglądała Twoja strona. Pomyśl o kolorach, preferowanej strukturze i elementach, które chciałbyś zawrzeć w swoim serwisie – w czym mogą pomóc Ci strony firm konkurencyjnych do Twojej. Dodatkowo, jeżeli posiadasz treści, bądź grafiki do zamieszczenia w witrynie – te również będą nam niezwykle pomocne i potrzebne.

Co ważne, do uruchomienia strony potrzebna będzie też domena – a więc adres Twojej strony, pod którą chcesz zamieścić swoją witrynę. Przemyśl to więc odpowiednio wcześniej i skonsultuj się z naszymi Doradcami – którzy wyjaśnią Ci wszelkie niejasne jeszcze kwestie i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.
Więcej szczegółów odnajdziesz tutaj.

6. Czy moja strona internetowa będzie dobrze wyświetlać się na komórkach / smartfonach?

Oczywiście, że tak! Strony tworzone przy pomocy Website LEADer to serwisy responsywne, a więc zgodne z techniką tworzenia stron RWD.

W związku z tym, każdy projekt będzie dobrze wyświetlał się zarówno na komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach o różnych rozdzielczościach ekranu!

7. Czy mogę zdecydować, jak będzie wyglądała moja strona? Czy mogę to później zmienić?

Podczas tworzenia projektu Twojej strony internetowej przedstawimy Ci różne wersje wyglądu Twojego nowego serwisu – które oczywiście uznamy za najbardziej adekwatne dla Twojej branży. Po zatwierdzeniu przez Ciebie jednego z nich zadbamy o to, by cały serwis był zgodny z wybranym szablonem i Twoimi oczekiwaniami.


Jeżeli w przyszłości będziesz chciał zmienić wygląd swojej strony – to oczywiście będziesz mógł zrobić to sam, za pomocą Edytora, bądź korzystając ze wsparcia naszych specjalistów – po wcześniejszej konsultacji z nami.

8. Dlaczego lepiej wybrać Was, niż darmowe rozwiązania, jak chociażby WordPress?

Korzystając z darmowych rozwiązań nie otrzymasz wsparcia całego sztabu specjalistów, którzy pomogą Ci w każdym etapie prowadzenia Twojej strony internetowej. Nie otrzymasz także gotowej strony internetowej, gdyż do jej utworzenia będziesz potrzebował albo zrobić to sam, albo zatrudnić odpowiednią firmę informatyczną.

Dodatkowo, przy każdej kolejnej zmianie witryny będziesz potrzebował dokupować kolejne roboczogodziny w firmie, której powierzysz stworzenie strony. U nas niemalże wszystko masz w pakiecie – co szczegółowo opisywaliśmy w poprzednich punktach (jak np. punkt 4.).

9. Czy Website LEADer będzie odpowiedni dla sklepu internetowego?

Niestety nie. Website LEADer to narzędzie kierowane do właścicieli przedsiębiorstw usługowych, bądź stron informacyjnych.

Kreator nie oferuje modułu e-commerce.

10. Ile czasu będzie trwał proces utworzenia mojej strony?

Jeżeli na starcie współpracy dostarczysz nam wszelkich wymaganych materiałów (co opisaliśmy w punkcie 5.), to proces tworzenia strony zajmie zazwyczaj około 20 dni roboczych.

Oczywiście czas ten może zmieniać się w obydwie strony - w zależności od rozbudowy danego serwisu internetowego i ilości ewentualnych modyfikacji przedstawionego projektu.