FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czym jest usługa website LEADer?

Website LEADer to strona internetowa jako usługa (SaaS), w ramach której nie tylko stworzymy nową lub przeniesiemy obecną witrynę na lepszą technologię, ale też zapewnimy jej administrowanie i rozwój. Aby skorzystać z usługi potrzebujesz jedynie domeny i adresu e­-mail oraz materiałów do zamieszczenia na serwisie, jak np. wartościowe treści, wspierające pozycjonowanie strony. Dużym atutem usługi Website LEADer są przemyślane pod kątem użytkownika funkcjonalności, jak m.in. intuicyjny Edytor, pozwalający na proste zarządzanie stroną www.

Jak powinienem zacząć?

Do uruchomienia strony Website LEADer potrzebujemy od Ciebie domeny i adresu e-mail. Jeżeli jeszcze ich nie masz, to przed aktywacją, dokonaj zakupu, dzięki czemu będziesz niezależnym od nikogo rejestratorem i właścicielem usług.

 

Ponadto potrzebujemy treści do umieszczenia na serwisie, aby strona internetowa mogła realizować Twoje cele biznesowe. Zapewniamy nie tylko tworzenie stron www dopasowanych pod pozycjonowanie, ale też pomagamy w ich rozbudowie - w ramach dodatkowego zamówienia możesz zlecić przygotowanie treści naszym SEO Copywriterom.

Mam stronę. Dlateczego zainwestować w nową?

Pomyśl o przejściu na nową stronę internetową jak o inwestycji w nowe narzędzie dla Twojego biznesu, dzięki któremu stanie się on atrakcyjniejszy dla klientów i łatwiejszy w obsłudze dla Ciebie. Dzięki nowej technologii Website LEADer:

 • zarządzanie stroną www jest proste, np. szybko wprowadzisz niezbędne zmiany;
 • Twoja firmowa witryna może szybciej się wczytywać,
 • zapomnisz o częstych awariach i błędach na stronie,
 • zyskasz witrynę dostosowaną pod pozycjonowanie i przyjazną dla użytkowników.

Skonfigurujemy domenę i przeniesiemy treści, a Ty nie będziesz już tracić czasu i pieniędzy na administrację strony internetowej, ponieważ w usłudze Website LEADer, my się tym zajmiemy.

Na czym polega migracja na Website LEADer?

Migracja z dotychczasowej strony na Website LEADer odbywa się poprzez konfigurację rekordów DNS na Twojej domenie. Zmianę wykonujemy w ramach usługi lub - na życzenie - możemy przeprowadzić Cię przez ten proces. Opracowany sposób publikowania stron, powoduje, że:

 • nie musisz zmieniać dostawcy domeny i maila,
 • nie zmienia się status własności Twojej domeny,
 • możesz dowolnie modyfikować DNSy i samodzielnie decydować o wersji strony, którą chcesz udostępniać potencjalnym klientom (przywracanie/utrzymanie/zmiany strony).

Co się dzieje ze stroną po zakończeniu umowy?

Zakończenie umowy wstrzymuje nasze wsparcie (m.in. zarządzanie stroną www, utrzymywanie, aktualizacja, naprawa, hosting, ssl, dostęp do edytora, itd.). Całą zawartość strony wykorzystujesz we własnym zakresie. Przed dezaktywacją witryny w naszych systemach możesz zdecydować się na:

 • konfigurację domeny tak, aby odsyłała do nowej lub wcześniejszej wersji strony
 • przeniesienie zawartości serwisu / zgranie plików HTML
 • utrzymanie strony w ramach indywidualnie dopasowanej usługi (szczegóły w karcie informacyjnej), co pozwoli Ci zachować serwis wraz ze wszystkimi jego funkcjonalnościami i pełnym wsparciem administracyjnym z naszej strony.

Czym Website LEADer różni się od open source?

Usługa Website LEADer w przeciwieństwie do open source (np. Wordpress, Drupal, itd.) nie wiąże się już na starcie z dużą inwestycją w stworzenie projektu, jak i samej strony. Koszt Website LEADer to niski ryczałt, bez dodatkowych opłat za nieprzewidziane koszty użytkowania jak naprawy, zarządzanie stroną, SSL, hosting, itd. Ponadto strony Website LEADer są bezpieczniejsze niż w modelu niewspieranego open source. W standardzie chronimy stronę przed niepożądanymi zdarzeniami oraz aktualizujemy i serwisujemy witrynę na bieżąco.

Jak dodać potrzebną mi funkcjonalność?

Technologia Website LEADer umożliwia nie tylko tworzenie responsywnych stron internetowych, ale też wgranie na witrynę dowolnych rozwiązań, pod warunkiem, że dostawca zapewnia instalację poprzez niestandardowy kod HTML (rozwiązania 'embedded'/'custom' html). Wystarczy, że zgłosisz taką potrzebę swojemu Doradcy, a on sprawdzi czy od strony technicznej jest możliwość wdrożenia wskazanego rozwiązania.

W przypadku konieczności spersonalizowania przez nas strony pod wskazane rozwiązanie, czy oprogramowanie zmiany, takie działanie może zostać wycenione osobno jako jednorazowe wsparcie webmasterskie. Wgrywając dane rozwiązanie na stronę na życzenie, nie odpowiadamy za jego poprawne działanie i dostępność, pozostaje to w gestii indywidualnych ustaleń między Tobą a dostawcą rozwiązań.

Co zawiera moduł "Wsparcie i utrzymanie"?

Z nami nie musisz martwić się o nic, co związane z bezpieczeństwem i właściwym funkcjonowaniem strony! Czuwamy nad tym, aby Twoja witryna była skutecznie chroniona przed złośliwym oprogramowaniem, dbając jednocześnie o aktualizację technologii oraz prawidłowe funkcjonowanie serwisu.

Dzięki Website LEADer zyskujesz darmowe wsparcie, dzięki któremu możesz cieszyć się profesjonalną stroną, zawsze dostępną dla Twoich potencjalnych klientów. W ramach modułu proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo strony, w tym m.in. tworzenie kopii zapasowych, minimalizując ryzyko wystąpienia problemów z widocznością witryny.

Co zawiera moduł "System mini CRM"?

Mini CRM to zintegrowana ze stroną baza danych, dzięki której możesz gromadzić dane klientów oraz prowadzić jeszcze bardziej efektywne działania marketingowe. Importowanie, eksportowanie oraz ręczne moderowanie wpisów, dodawanie notatek, a także tworzenie grup, to tylko niektóre możliwości.

W ramach modułu Mini CRM możesz również zbierać zapisy do newslettera oraz gromadzić dane z formularzy kontaktowych, co pozwoli Ci personalizować ofertę oraz budować trwałe relacje z klientami. Co więcej, dzięki usłudze Website LEADer możesz zaoszczędzić czas, ponieważ dane ze zgłoszeń zapisują się automatycznie, pozwalając Ci skupić się na prowadzeniu biznesu.

co zawiera moduł "panel analityczny" ?

Na każdej stronie Website LEADer domyślnie instalowany jest kod śledzenia Google Analytics, pozwalający na monitorowanie zachowań Twoich klientów. Dane te są przez nas pobierane, a następnie wyświetlane w Panelu Analitycznym, widocznym po zalogowaniu do Edytora.

Znajdziesz w nim również kluczowe metryki i informacje na temat konwersji. Nie musisz już poświęcać czasu na zapoznawanie się z obszernymi raportami, z których niewiele wynika. Czytelna karta z danymi pozwoli Tobie szybko zweryfikować sytuację. Wygodnie, prawda?

Jeżeli masz już stronę z Google Analytics, możesz zachować ciągłość pomiaru. Przeniesiemy kod tak, aby panel pobierał dane z Twojego konta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o danych znajdujących się w panelu? Pobierz kartę informacyjną.

Co zawiera moduł "Elementy angażujące"?

Niezależnie od wybranego pakietu Website LEADer, udostępniamy Ci szereg funkcjonalności, które pozwolą Ci przykuć uwagę użytkowników oraz zachęcić ich do decyzji zakupowej czy wypełnienia formularza kontaktowego.

Przygotowaliśmy elementy angażujące, dzięki którym Twoja strona stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Znajdziesz wśród nich m.in.:

 • Elementy regularne – tzw. okienka pop-up, idealne do prezentowania informacji o promocjach, zachęcania do zapisania się no newslettera czy polecenia strony w social media;
 • Elementy statyczne – ikony „podążające” za użytkownikiem, dzięki którym w każdej chwili będzie mógł on wysłać zapytanie, zadzwonić bądź przejść na wskazaną przez Ciebie podstronę.

Każdy element angażujący jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu bez trudu możesz zmieniać ich ustawienia, prezentując je w dowolnym czasie i miejscu na stronie.

Co zawiera moduł "SEO Friendly"?

Chcesz cieszyć się nowoczesną, atrakcyjną wizualnie stroną, która będzie zdobywała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania? Z Website LEADer to możliwe!

Decydując się na stronę w naszej technologii, zyskujesz pewność wdrożenia zaplanowanych zmian bez żadnych dodatkowych kosztów. Google ma ograniczony zmysł estetyczny i pozycja strony nie jest determinowana przez warstwę wizualną. Liczy się zawartość i zoptymalizowany kod strony. 

Na szczęście serwisy dostarczane przez lidera w branży SEO są nie tylko estetyczne, ale również zgodne z wymaganiami Google, stanowiąc doskonałą podstawę pod działania pozycjonujące. Dzięki temu, możliwe jest posiadanie zachwycającej strony, osiągającej wysoką pozycję na wybrane przez Ciebie wyrażenia kluczowe.

Co zawiera moduł "Formularz kontaktowy"?

Chcesz w łatwy sposób komunikować się z użytkownikami Twojej strony? Pragniesz umożliwić swoim klientom złożenie precyzyjnego zapytania ofertowego? Z Website LEADer możesz wzbogacić swoją stronę o formularz kontaktowy, który Ci to umożliwi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste oraz zaawansowane formularze, które dzięki wielu możliwościom konfiguracji, z łatwością  dostosujesz pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Dane z formularzy mogą zostać przesłane do jednego lub wielu adresatów oraz zapisane w bazie danych.

Warto zaznaczyć, że formularze dostępne w ramach usługi Website LEADer możesz edytować nie tylko pod kątem funkcjonalnym, ale i estetycznym, co pozwoli zadbać o atrakcyjny wygląd Twojego serwisu.

Co zawiera moduł "Voice search Friendly"?

Wszystkie strony Website LEADer optymalizujemy pod możliwość wyszukiwania głosowego. Ten rodzaj zapytania staje się coraz bardziej powszechny – nie tylko ze względu na  codzienne korzystanie z wyszukiwarki Google, ale również rosnącą popularność inteligentnych urządzeń, takich jak nowoczesne głośniki czy nawigacje samochodowe.

W ramach modułu sformatujemy dane strukturalne, dzięki czemu treści z Twojej strony zostaną zauważone i zrozumiane przez wspomniane aplikacje. Tym samym, Twoja strona stanie się jeszcze bardziej nowoczesna i przystępna dla odbiorcy.

Co zawiera moduł "Mobile Friendly"?

Każda strona Website LEADer jest responsywna, czyli jest dostosowana do urządzeń przenośnych.

Dostarczamy strony, stworzone w oparciu o technikę RWD, zapewniającą prawidłowe wyświetlanie się strony na ekranach komputerów oraz urządzeniach mobilnych.

Decydując się na usługę Website LEADer zyskasz serwis zoptymalizowany nie tylko pod kątem jakości wyświetlania i dostosowywania się do wielkości ekranu, ale również pod względem czasu wczytywania strony, który bezpośrednio przekłada się na zadowolenie użytkowników, odwiedzających Twoją witrynę z poziomu smartfona bądź tabletu.

Co zawiera moduł "SSL"?

Certyfikat SSL, widoczny jako "kłódeczka" przy adresie wyszukiwanej strony, to bardzo ważny element, który z pewnością zostanie zauważony przez Twoich potencjalnych klientów. Dzięki niemu, użytkownicy mogą być pewni, że dane wykorzystywane na stronie, takie jak m.in. loginy, hasła czy dane personalne, są w pełni bezpieczne. 

Każda strona Website LEADer zostaje wyposażona w certyfikat SSL. Bezpeczeństwo poufnych informacji wykorzystywanych na stronie jest dla nas ważne, warto jedank pamiętać, że na certyfikat SSL uwagę zwracają również algorytmy Google.

Co zawiera moduł "blog"?

Artykuły blogowe to doskonała forma prezentowania na stronie niektórych informacji lub tekstów branżowych. Decydując się na stronę Website LEADer, możesz przygotować ciekawe wpisy, których obecność moźe przełożyć się na zwiększenie ruchu i aktywności użytkowników serwisu. 

Intuicyjny panel pozwoli Ci w prosty sposób stworzyć artykuły, które mogą zostać wzbogacone o zdjęcia lub filmiki, dzięki którym Twoja strona będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Poza tym, możesz także zdecydować się na opcję pozwalającą na dodawanie komentarzy, a tym samym angażowanie użytkowników Twojej strony internetowej.

Chcesz wiedzieć więcej na temat wspomnianego modułu? Zapoznaj się z opisem jego funkcjonalności.

Co zawiera moduł "Interaktywny kalendarz na stronie" oraz "przypomnienia e-mail i sms"?

Dzięki temu modułowi Twoja strona stanie się jeszcze bardziej interaktywna! Kalendarz Website LEADer pozwoli Twoim potencjalnym klientom:

 •  umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy,
 • zarezerwować termin usługi w wybranym czasie i miejscu,
 • wybrać datę i godzinę konsultacji w ustalonym przez Ciebie zakresie.

Interaktywny kalendarz Website LEADer ma wiele innych korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i użytkowników strony. Możesz jeszcze efektywniej planować działania biznesowe, jednocześnie stając się bardziej elastycznym dla Twoich klientów, którzy od teraz będą mogli umawiać się na spotkania czy konsultacje 24h 7 dni w tygodniu.

Poza tym, po dokonaniu rezerwacji, klienci będą otrzymywać przypomnienie o zbliżającym się spotkaniu, co pozwoli im w prosty sposób przełożyć termin, umożliwiając skorzystanie z tego okienka czasowego innym użytkownikom. Ty również możesz dokonywać zmian w harmonogramie – z łatwością odwołasz lub potwierdzisz konsultację, nie pozostawiając swoich klientów bez odpowiedzi.

Bądź w kontakcie z Twoimi klientami! Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj opis funkcjonalności.

Co zawiera moduł "Landing page"?

Chcesz zaprezentować Twoim klientom nową usługę? Prowadzisz akcję promocyjną, która ma trafić do szerokiego grona odbiorców? Dzięki Website LEADer możesz zrobić to jeszcze efektywniej! Moduł Landing Page pozwoli na przygotowanie strony ofertowej, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Landing Page możesz wykorzystać do:

 • atrakcyjnego zaprezentowania akcji specjalnych,
 • zaoferowania kluczowych produktów i usług,
 • zbierania leadów i generowania wzrostu poziomu konwersji,
 • prowadzenia efektywnych kampanii Ads (Google, Facebook etc.)

Landing Page to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy, niezależnie od branży, w której działasz.
Sprawdź nasz przykładowy LP i przekonaj się sam!

Co zawiera moduł "Strefa Klienta"?

Chcesz udostepniać niektóre treści tylko wybranym użytkownikom? Możesz to zrobić dzięki modułowi "Strefa Klienta", oferowanymi w ramach usługi Website LEADer.  Teraz możesz udzielać dostępu do wybranych podstron, po zalogowaniu się, przez uprawnionego użytkownika. Co można osiągnąć dzięki takiej funkcjonalności?

Po zalogowaniu się wybrani przez Ciebie klienci będą mogli:

 • pobierać pliki, niedostępne dla niezalogowanych,
 • wyświetlić nowe treści / podstrony,
 • otrzymać informacje o specjalnych ofertach i cennikach.

Udostępniasz to co chcesz, temu komu chcesz! Dzięki temu, Twoi klienci mogą mieć dostęp do niestandardowych, atrakcyjnych rozwiązań, z którymi nie chcesz dzielić się np. z konkurencją. Dodatkowo, dostęp do treści premium, podnosi ich wartość dla odbiorcy, co może korzystnie wpływać na zwiększenie  zaangażowania Twoich klientów i budowanie z nimi trwałych relacji. 

Co zawiera moduł "Serwis Premium"?

Po opublikowaniu strony Website LEADer, udostępniamy do Twojej dyspozycji intuicyjny Edytor, który w prosty sposób pozwoli Ci zarządzać wyglądem i zawartością strony. Jeżeli jednak nie masz czasu, pomysłu, czy zwyczajnie ochoty na samodzielne wdrażanie zmian, w pakiecie zawierającym "Serwis premium" wykonamy je za Ciebie, bez dodatkowych opłat.

Możemy zmienić wygląd Twojej strony, wprowadzić nowe elementy oraz dokonać rozbudowy serwisu, zgodnie z Twoimi wskazówkami. Witryna Website LEADer to nie hermetyczny szablon – zaawansowane oprogramowanie do tworzenia stron, pozwala wprowadzać rozmaite modyfikacje, mogące dawać efekt nowej strony, bez potrzeby jej kupowania. Dzięki temu, możemy na bieżąco dostosowywać wygląd i zawartość strony, zgodnie z panującym trendami oraz Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie pomożemy!

Wyślij zapytanie poprzez formularz lub kliknij w ikonę lupy, aby skorzystać z wyszukiwarki treści na naszej stronie.

Prześlij swoje pytanie

Zgoda na otrzymywanie e-maili

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sunrise System sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Sunrise System sp. z o.o. sp. k.
hCaptcha

Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty. Polityka prywatności.

sprawdź sam

Przekonaj się, jakie korzyści zapewnia profesjonalna strona internetowa. Website LEADer to nowoczesne rozwiązanie przyjazne SEO i odpowiadające potrzebom odbiorców. Skontaktuj się z naszymi doradcami – wesprzemy Cię konkretnym działaniem. 

Kontakt