Przygotowanie

Mirgacja z obecnej strony

Zmiany są nieodłączną częścią rozwoju firmy. Pomagamy dostosować biznes online do nowych oczekiwań poprzez profesjonalne, responsywne strony internetowe.
Ich projektowanie uwzględnia rozwiązania technologiczne przyjazne pozycjonowaniu i zapewniające pozytywne doświadczenie użytkownikom. Stosujemy kreator stron internetowych, który umożliwia migrację z obecnej witryny na prostych zasadach w kilku krokach.

1.

przegląd
usług

W ramach migracji z obecnej witryny zapewniamy kompleksowy pakiet usług – począwszy od zaprojektowania profesjonalnej strony internetowej aż po jej utrzymanie. Mamy niezbędne narzędzia i doświadczenie, by przenieść stronę www na wyższy poziom.

W ramach usługi zapewniamy:

 • Przeniesienie strony internetowej w nowoczesnej i efektywnej technologii

 • Dostęp do wielu funkcjonalności zgodnie z wybranym wariantem usługi

 • Hosting strony internetowej Amazon Web Services (AWS)

 • Serwis witryny internetowej m.in. aktualizacje, naprawy, kopie zapasowe

 • Certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo domeny

Poza pakietem:

 • Domena

 • Adres e-mail

 • Hosting e-mail

Przy migracji obecnej strony www na Website LEADer,  nie musisz dokupować wymienionych wyżej usług. Jeżeli jednak chcesz zmienić te elementy, to chętnie pomożemy Ci w wybraniu odpowiedniego dla siebie rozwiązania i dostawcy.

2.

ZAWARTOŚĆ SERWISU

Przy przeniesieniu strony www na Website LEADera mamy na uwadze zawartość Twojej obecnej witryny, ponieważ ma ona dla Google konkretną wartość. Wiemy też, co zrobić, by przy migracji zabezpieczyć Twój biznes online i zapewnić bezpieczeństwo transferu. 

W ramach usługi zapewniamy:

 • Transfer treści z obecnej strony wykorzystanie udostępnionych tekstów i zdjęć

 • Grafiki z dostępnych stock'ów uzupełnienie warstwy wizualnej, w razie potrzeby

 • Wdrożenie dodatkowego contentu wprowadzenie przesłanych materiałów

Przed migracją poprosimy Cię o zatwierdzenie contentu. Tworząc profesjonalne strony internetowe wiemy, jak istotne ma to znaczenie w całym procesie przenoszenia witryny.

 

Poza pakietem:

 • Nowe treści Potrzebujesz nowych treści? Nasz zespół copywriterów wesprze Twoją witrynę nowymi tekstami. Skontaktuj się ze swoim doradcą, który przedstawi Ci dodatkową wycenę.

3.

oczekiwany wygląd

Nasze narzędzie do tworzenia stron, jakim jest Website LEADer, pozwala na zaprojektowanie strony internetowej opowiadającej na Twoje oczekiwania. Podczas migracji możemy nadać witrynie wygląd inspirowany obecną stroną lub opracować nowy design.

W ramach usługi udostępniamy:

 • Nowy wygląd (na podstawie brief'u) Jeżeli Twoja strona internetowa nie prezentuje się już dobrze i chcesz to zmieć, to pomożemy Ci odświeżyć jej design. Przy projektowaniu nowego wyglądu zadbamy o jego spójność z celami Twojej strategii wizerunkowej i marketingowej.

 • Wygląd inspirowany obecną stroną To scenariusz dla firm, których strony pomimo, że wyglądają dobrze, nie są wydajne. Jeżeli technologia serwisu blokuje efektywne pozycjonowanie i/lub witryna nie działa jak należy, bądź jej administracja jest za bardzo absorbująca. Nowa strona będzie wyglądała podobnie do obecnej, ale będzie wolna od ograniczeń.

Poza pakietem:

 • Zaawansowana customizacja Twoja strona www posiada zaawansowane rozwiązania techniczne i nie chcesz z nich zrezygnować? Interesuje Cię migracja 1:1, a może poszukujesz niestandardowych rozwiązań? Skontaktuj się ze swoim doradcą, który dokona analizy potrzeb przy takiej realizacji.

gotowy?

Od nowej, lepszej witryny firmowej dzieli Cię tylko krok, z którego możesz czerpać ogromne korzyści.  Otrzymasz profesjonalną stronę internetową o świetnych parametrach – responsywną, przyjazną w zakresie SEO, dostosowaną do zachowań i oczekiwań internautów, a przede wszystkim odzwierciedlającą Twoją wizję marki.
Nie zastanawiaj się i wykorzystaj wsparcie specjalistów – już jesteś gotowy na zmianę!