interaktywny kalendarz

Świadczysz usługi, w ramach których umawiasz się z Klientami Twojej firmy na wizyty lub spotkania? Chcesz, by zarządzanie nimi było jak najprostsze i aby nikt nigdy o wizycie nie zapomniał? Chcesz, aby Twoi Klienci bez trudu znaleźli wolne terminy wizyt? 

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nasz Interaktywny Kalendarz Spotkań jest dla Ciebie!

interaktywny kalendarz

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na stworzenie systemu rezerwacji wizyt online przy pomocy Twojej nowoczesnej strony internetowej. Pozwoli Ci działać nawet wtedy, kiedy śpisz – bowiem jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, prezentując użytkownikom dostępne terminy i usługi, które wykonujesz. Wizytę zarezerwować można bez Twojego udziału – więc będziesz mógł skupić się na swojej pracy.

Potraktuj to rozwiązanie jako swoją osobistą sekretarkę i uwolnij się od „papierkowej roboty” związanej z umawianiem się z Klientami, zapisywaniem ich w dodatkowym pliku lub zeszycie i dzwonieniem z prośbą o potwierdzenie spotkania.

Co ważne, jeżeli termin spotkania nie będzie pasował Tobie lub Twojemu Klientowi, dzięki specjalnemu panelowi kalendarza w łatwy sposób przesuniesz wizytę na inny termin. Dzięki temu zmniejszysz liczbę niezadowolonych oraz utraconych Klientów, którzy nie mogli się do Ciebie dodzwonić – gdyż np. prowadziłeś rozmowę z kimś innym.

Dzięki interaktywnemu rozwiązaniu online dostęp do narzędzia jest nieograniczony dla każdego. Jedyne, co nas ogranicza, to liczba Twoich wolnych terminów – „zakasaj więc rękawy” i bądź gotów na napływ wizyt!

Umów się na rozmowę