social media friendly

Media społecznościowe to jedne z największych odkryć XXI wieku. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, itd. – to na tych serwisach internetowych statystyczny obywatel spędza większość swojego wolnego czasu i nie ma w tym już nic dziwnego.

 

Ileż to wieczorów poświęciliśmy bowiem na „przewijaniu” Facebooka, oglądaniu zdjęć i relacji na Instagramie, czy filmików na YouTubie. To doskonała forma rozrywki, nawiązywania kontaktów czy źródło tematów do rozmów w gronie znajomych.

social media friendly

W związku z tym, jeżeli znaczna część społeczeństwa w mediach społecznościowych spędza większość wolnego czasu, dlaczego nie zadbać o reklamę przedsiębiorstwa właśnie tam? Coraz więcej firm coraz częściej promuje się na różnego rodzaju portalach, budując relacje z użytkownikami, którzy kolejno stają się ich Klientami. Ileż to już było przypadków, gdzie dzięki dobremu marketingowi (np. dzięki kreatywnym wpisom i komentarzom) użytkownicy poznali daną markę i zaczęli o niej rozmawiać, co podziałało na jej plus.

Tworząc Twoją stronę internetową Website LEADer zadbamy o to, by dobrze wyeksponować w jej obrębie Twoje kanały w mediach społecznościowych. Zamieścimy odpowiednie linki bądź dodamy np. zdjęcia z Instagrama. Ponadto pozwolimy na to, by dodawane przez Ciebie treści w serwisie mogły być łatwo udostępniane w najpopularniejszych mediach społecznościowych (czy to przez Ciebie, czy użytkowników przeglądających Twoją witrynę).

W ramach dodatkowych usług zajmiemy się też odpowiednią kampanią promocyjną w Twoich społecznościowych kanałach – o szczegóły zapytaj naszych konsultantów.

Umów się na rozmowę