help desk

Dzięki udostępnianemu przez nas Edytorowi będziesz miał możliwość administrowania swoją stroną internetową.

 

Będziesz mógł nią zarządzać poprzez dodawanie czy edycję treści, zarządzanie swoją bazą Klientów, dodawanie formularzy kontaktowych, aktualizację grafik i wiele, wiele innych. 

Jeżeli nie będziesz chciał robić tego sam – możesz zlecić te prace swojemu pracownikowi, który bez większego przeszkolenia powinien poradzić sobie w tych prostszych, jak i w nieco bardziej zawiłych sprawach – bowiem, przy tworzeniu narzędziaWebsite LEADer stawialiśmy na intuicyjność w jego obsłudze. Prosty interfejs, czytelne i jednoznaczne komunikaty, brak wymaganej wiedzy informatycznej i podgląd zmian „na żywo” – to tylko część z usprawnień, które zastosowano, by nawet osoby bez wiedzy informatycznej poradziły sobie bez przeszkód w Edytorze.

help desk

Z doświadczenia wiemy jednak, że mimo wszystko możesz natrafić na sytuacje, gdzie potrzebna będzie nasza pomoc. Kiedy tak się stanie – do Twojej dyspozycji oddajemy Help Desk, który postara się pomóc i wyjaśnić nurtujące Cię pytania.

Doświadczony zespół przedstawi możliwe i najkorzystniejsze rozwiązania, wskaże właściwą drogę postępowania w danej sytuacji, czy też – w przypadku bardziej skomplikowanych sytuacji – przekaże sprawę bezpośrednio do specjalisty technicznego, który przyjrzy się Twojej stronie, zapozna się z Twoimi pytaniami oraz udzieli Ci odpowiedniej, indywidualnej informacji zwrotnej. Tak, abyś pozostał bez choćby cienia wątpliwości.

Umów się na rozmowę