Wsparcie i bezpieczeństwo

Czy musisz być ekspertem w marketingu cyfrowym? Czy musisz znać się na budowie profesjonalnych stron internetowych, by stworzyć jedną dla swojej firmy? Czy musisz znać się na pozycjonowaniu witryn, chcąc wypromować swój biznes w internecie? Nie! Od tego jesteśmy my – przedstawiając Ci do dyspozycji cały zespół doświadczonych profesjonalistów. W czasach profesjonalizacji każdy specjalista ma bowiem komfort wyboru dziedziny, na której chce się skupić. Ty skup się na rozwoju swojego biznesu, a nam pozostaw dostarczenie strony internetowej, pozwalającej zaistnieć Ci w internecie.

Wybierając stronę Website LEADer dostajesz profesjonalnie wykonaną witrynę, na bieżąco aktualizowaną i dostosowaną do najnowszych trendów, intuicyjny w obsłudze Edytor, pozwalający w prosty sposób nią zarządzać oraz gwarancję bezpieczeństwa serwisu i wsparcia przy wprowadzaniu zmian na stronie.

 

W połączeniu z innowacją w pozycjonowaniu stron, usłudze SEO Cloud, otrzymasz także doskonałe i kompleksowe wsparcie w procesie promocji Twojej strony – a to wszystko dopiero część tego, co możemy Ci zaoferować. Zobacz, w czym możemy Cię wyręczyć!

SSL

Certyfikaty bezpieczeństwa to dziś absolutny standard dla każdej strony internetowej. Wyszukiwarka Google każdorazowo ostrzega przed wejściem na te witryny, które nie spełniają tego standardu.

Takie obostrzenia narażają Twój biznes na ryzyko ograniczonej widoczności.

Website LEADer ściąga to zmartwienie z Twoich barków. Dbamy o to, aby widmo wciąż aktualizowanych wymogów bezpieczeństwa dla stron internetowych nie było już Twoim zmartwieniem.

Nasz zespół ekspertów zawsze trzyma rękę na pulsie, dbając o aktualność i bezpieczeństwo Twojej witryny.

Dowiedz się więcej

Service Desk

Nerwowe szukanie terminu u znajomego programisty? Takie sytuacje na pewno nie u nas! Jeżeli dodzwoniłeś się na Help Desk, ale zespół Infolinii nie był w stanie Ci pomóc, to pamiętaj – że Website LEADer objęty jest kompleksowym wsparciem profesjonalnego zespołu IT, który jest zawsze w gotowości, aby rozwiązać ewentualne problemy techniczne.

Wystarczy, że przekażesz odpowiednią dyspozycję na Infolinii, bądź skontaktujesz się ze swoim indywidualnym Doradcą lub opiekunem technicznym umowy – gwarantujemy, że każde zapytanie i prośba jest przez nas analizowana i, jeśli może zostać wykonana po naszej stronie w ramach obowiązującej nas umowy, realizowana bez zbędnej zwłoki.

Dowiedz się więcej