zarządzanie STRONĄ WWW 

I JEJ Zasobami

Dla rosnącej liczby uczestników wirtualnego świata, sięgającej ponad 5 miliardów osób, strony internetowe są dzisiaj kluczowym źródłem informacji. Dlatego tak ważne jest, aby zawartość, którą zamieszczasz na swojej witrynie online, była atrakcyjna i pozytywnie wpływała na ich decyzje zakupowe. Wykorzystując możliwości nowoczesnej witryny Website LEADer, rozwijaj swoją działalność biznesową i pokaż się klientowi z jak najlepszej strony.

 

W ramach Website LEADer  otrzymasz responsywną i profesjonalnie zaprojektowaną stronę www oraz bogaty pakiet rozwiązań do zarządzania WWW i jej wyglądem, treścią jak i funkcjonalnościami swojego serwisu. Każdą z opisanych cech możesz sterować z poziomu Edytora (kreatora strony WWW), co dodatkowo ułatwia cały proces zarządzania stroną WWW i jej zawartością, kontaktami z klientami, czy analityką webową.

Potrzebujesz więcej informacji?

Szczegóły wszystkich funkcji znajdziesz poniżej.

Nowoczesny wyGląd

Website LEADer dostarcza usługę, która w przejrzysty i profesjonalny sposób zaprezentuje klientom Twoją firmę oraz jej ofertę. Pozytywne doświadczenia użytkownika podczas odwiedzin strony potrafią bezpośrednio przełożyć się na konwersję.

 

Opracowana strona:

  • ma nowoczesny design

  • świetnie wygląda na każdym ekranie (RWD),

  •  jest aktualizowana zgodnie z trendami technologicznymi,

  • doskonale współpracuje z SEO Cloud ‒ bestsellerem wśród usług pozycjonowania stron.

Dowiedz się więcej

MINI SYSTEM CRM

Pozwoli Ci zarządzać bazą danych oraz budować relacje z klientami. W specjalnej aplikacji webowej zbierasz dane, które poprawią kontrolę nad kontaktami znajdującymi się w Twojej bazie. Rejestracja ważnych informacji, notatek, uwag, czy na przykład możliwość wysyłania spersonalizowanych wiadomości to tylko część możliwości.

 

Funkcja  umożliwia:

  • rejestrowanie kontaktów,

  • tworzenie grup,

  • personalizację przy ofertach specjalnych i promocjach.

Dowiedz się więcej

Panel Analityczny

Nie monitorujesz danych swojej strony lub masz ich nadmiar? A może nie do końca wiesz, jak je właściwie interpretować i co z nich wynika? Niezależnie od wybranej wersji Website LEADer otrzymasz czytelne raporty online, z kluczowymi wskaźnikami przedstawionymi w zrozumiałej i czytelnej formie. Będziesz mógł podejmować decyzje biznesowe w oparciu o dane i jednocześnie bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Zyskasz również pełną kontrolę nad prowadzonymi działaniami reklamowymi. Dzięki temu zarządzanie stroną WWW jest kompleksowe.

 

Funkcja umożliwia:

  • ustalenie najbardziej wartościowych źródeł ruchu

  • pomiar zdarzeń (np. kliknięć w istotne elementy),

  • lepsze zrozumienie zachowań, preferencji i oczekiwań klientów.

Dowiedz się więcej