voice search friendly

Przed laty oglądaliśmy filmy science fiction, dziwiąc się i śmiejąc z ludzi mówiących do zegarków, czy z aut, które same jeździły i rozmawiały z kierowcą.

 

Dziś, to już nie film sci-fi, a rzeczywistość. Obecnie nikogo nie dziwi już fakt rozmowy z własnym telefonem, zegarkiem czy nawet samochodem.

voice search friendly

Aby „rozmowa” z urządzeniem była możliwa, musi ono obsługiwać odpowiednie funkcje – ale też musi mieć dostęp do np. stron internetowych, które są odpowiednio zoptymalizowane pod chociażby wyszukiwanie głosowe. Dzięki temu, użytkownik przekazując zapytanie głosowe do swojego urządzenia może liczyć na odpowiednią informację zwrotną, bądź otrzymać wyniki wyszukiwania powiązane z wypowiedzianym wyrażeniem kluczowym.

Właśnie takie są nowoczesne strony Website LEADer – dopasowane pod tym futurystycznym niegdyś kątem wyszukiwania głosowego (tj. Voice Search Friendly).

Podczas tworzenia witryn dbamy bowiem o to, by Google bez przeszkód mógł analizować je swoimi algorytmami także w sytuacji, kiedy dany użytkownik zapragnie wyszukać odpowiedniego serwisu lub informacji na witrynie za pomocą nie standardowego wyszukiwania, a wyszukiwania głosowego.

Jeżeli chcesz wyróżnić się na rynku, jeżeli chcesz ułatwić dotarcie do Twojej strony robotom wyszukiwarek internetowych i chcesz „poszerzyć horyzonty”, także o wyszukiwania głosowe, zdecyduj się na stronę od Website LEADera i ciesz się innowacyjnymi funkcjami tego rozwiązania.

Umów się na rozmowę