formularz kontaktowy

Każdy, kto prowadzi swój biznes wie, że kontakt z Klientami jest jednym z podstawowych filarów działalności.

 

Przed skorzystaniem z oferty danego przedsiębiorstwa użytkownik ma często wiele pytań, dotyczących cen, dostawy, funkcjonalności czy zasad współpracy. I choć najszybszą formą kontaktu jest rozmowa telefoniczna, ogromna rzesza osób preferuje jednak kontakt pisemny. 

Ostatecznie telefon to jednak forma często ulotna. Ileż to razy zdarzało się, że zapominamy o szczegółach poczynionych ustaleń (zwłaszcza, jeśli było ich dużo) już w kilka godzin czy dni od rozmowy.

Formularz kontaktowy

Dlatego też jedną z najczęściej wybieranych form kontaktu w biznesie od lat są formularze.

Formularze kontaktowe w znaczącym stopniu ułatwiają komunikację z Klientami odwiedzającymi Twoją witrynę. Nie muszą oni bowiem w celu wysłania wiadomości przechodzić do osobnego programu pocztowego (czy strony internetowej pełniącej rolę poczty) i przepisywać, bądź przekopiowywać Twojego adresu mailowego. Wystarczy, że wypełnią pola formularza swoimi danymi i wiadomością, a ta zawsze dotrze do odbiorcy, który będzie mógł nawiązać bezpośredni kontakt, bądź odnotować ważne informacje, które w formularzu zostały przekazane.

Takie właśnie są formularze od Website LEADer – zawsze funkcjonalne, zabezpieczające Cię przed atakami spamu, a na dodatek estetyczne i dopasowane do wyglądu Twojej strony. Dlatego nie czekaj i wykorzystaj potencjał formularzy kontaktowych na swojej stronie internetowej!

Umów się na rozmowę