service desk

Edytowałeś stronę, ale coś poszło nie tak? Zauważyłeś błąd i chciałbyś go nam zgłosić?

 

Chcesz wprowadzić nową funkcjonalność w serwisie i „nie masz czasu, ani głowy” do zajmowania się takimi sprawami? A może masz pytania stricte techniczne, które chcesz zadać wyłącznie specjaliście IT? 

Jeżeli tak, to my zapewniamy Ci taką możliwość! Nasz wykwalifikowany zespół informatyczny składający się z samych specjalistów w swojej dziedzinie tworzy Service Desk, który zarówno odpowie na Twoje pytania techniczne, jak i pomoże przy naprawie błędów lub w edycji strony.

service desk

Pamiętaj, że Website LEADer to usługa – a nie jednorazowa zapłata za stronę, po której „zapomnimy” o Kliencie. Przez cały okres trwania naszej współpracy zapewniamy Ci wsparcie naszych konsultantów i specjalistów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zadbamy też o to, abyś nie musiał szukać zewnętrznych informatyków, dyskutować na forum IT w poszukiwaniu rozwiązania Twojej sytuacji, czy martwić się o aktualizację strony i jej wtyczek lub komponentów. Zrobimy to wszystko za Ciebie.

Gwarantujemy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Gwarantujemy, że otrzymasz informacje na nurtujące Cię tematy i że zajmiemy się Twoją stroną tak, jak naszą własną! Wszelkie prace, wchodzące w skład naszej usługi i obowiązującej nas umowy wykonamy bez zbędnej zwłoki. Na wszelkie niestandardowe prace dodatkowe odpowiemy najszybciej jak się da – odpowiednio dobierając rozwiązania i proponując różne ścieżki wyboru (czasem dodatkowo płatne – lecz zazwyczaj z podaniem darmowej alternatywy).

Umów się na rozmowę