ETAPY realizacji

Poznaj proces

Z góry określony plan działania jest ważny z punktu widzenia czasu budowy nowej strony, jak i poszczególnych etapów zapewniających najwyższą jakość jej wykonania.
Zapraszamy Cię do zapoznania z krokami, które czekają nas na wspólnej drodze do utworzenia nowoczesnej strony internetowej, przystosowanej do pozycjonowania i spełniającej oczekiwania odbiorców.

AKTYWACJA USŁUGI

Wspólnie przygotujemy się do realizacji budowy nowej witryny. Pamiętaj, że do aktywacji usługi będzie nam potrzebny wypełniony brief.

Na początku ustalamy strategię prac i wprowadzamy Cię w cały proces tworzenia strony internetowej. Nasz zespół dokona analizy zlecenia i zapozna się z wcześniejszymi ustaleniami z doradcą. Nad przebiegiem współpracy czuwa dedykowany Koordynator, który dokona Aktywacji usługi, co uruchomi zegar realizacji. 

kluczowe etapy wykonywanych działań

Dostarczenie dobrej strony www wymaga dziesiątek godzin pracy wielu specjalistów z różnych dziecin. Zakres wykonywanej pracy może być przy tym bardzo różny i będzie  zależał m.in. od wielkości opracowywanego serwisu, czy oczekiwań wynikających z wymagań określonych w brief, bądź naszych doświadczeń i rekomendacji, powstałych juz w ttrakcie realizacji. Zaprojektowaliśmy jednak cały proces tak, aby etapy za które my odpowiadamy, były zdefionowane w czasie.


PROPOZYCJA

 Prześlemy do Ciebie propozycje

w ciągu 10 dni roboczych

od momentu Aktywacji

Zakres etapu:

W tym kroku wstępnie projektujemy strony internetowe uwzględniając aspekty wizualne.  Tworzymy jej makietę w kreatorze i wybieramy odpowiednie kolory.

W zależności od potrzeb i wypracowanej wcześniej koncepcji – propozycje mogą dotyczyć opracowania zupełnie nowego wyglądu strony bądź modyfikacji designu obecnej witryny.


PROJEKT

Gotowy projekt prześlemy Tobie 

w ciągu 15 dni roboczych
od momentu akceptacji propozycji

Zakres etapu:

W tym kroku przedstawimy projekt strony,  przygotowany pod ostateczną adaptację. 

Uwzględnia on sugestie web designerów oraz specjalistów SEO. Przy dopracowaniu projektu zadbamy nie tylko o aspekt wizualny. Dostosowujemy  układu serwisu pod kątem komfortu obsługi strony, mając na uwadze też pozycjonowanie.


PUBLIKACJA

Nowa stronę www opublikujemy

w ciągu 2 dni roboczych

od momentu odbioru strony

 

Zakres etapu:

W ostatnim kroku procesu realizacji w  panelu zarządzania Twoją domeną wprowadzimy zmiany niezbędne do opublikowania nowej wersji witryny.

Po   krótkiej chwili będziesz mógł się cieszyć ze wszystkich udogodnień i funkcjonalności technologii Website LEADer, przyjaznej SEO i użytkownikom.

Co dalej?

ty zarządzasz, my administrujemy

Website LEADer jest usługą, w której tworzenie strony internetowej to tylko pierwszy etap współpracy.

Od momentu publikacji strony będziemy dbać o to, aby była zawsze zgodna z najnowszymi trendami technologicznymi, dostosowana pod pozycjonowanie i w pełni sprawna. Przejmujemy kwestie związane z jej utrzymaniem od strony technicznej, dzięki czemu nie musisz pamiętać o aktualizacjach, konserwacji czy martwić się o serwisowanie. Otrzymasz natomiast intuicyjne w obsłudze narzędzie do strony Website LEADer, które pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać:

  • zawartością serwisu (np. treściami, grafikami, podstronami)
  • wyglądem (np. kolorystyką, czcionkami, układem poszczególnych modułów)
  • usługą mini CRM (tj. bazą danych klientów)
  • elementami angażującymi (np. pop-upami)