Pomiń nawigację

  61 627 46 00  

Tworzenie stron

ZARZĄDZANIE stronami

Struktura strony

Listę swoich aktualnych stron i języków witryny znajdziesz w Edytorze po lewej stronie w widoku głównym. Kliknięcie przycisku Strony spowoduje wyświetlenie rozwijanego menu zawierającego listę wszystkich Twoich stron i podstron. Struktura witryny jest hierarchiczna i odpowiada kolejności stron, które odwiedzający zobaczy w widoku głównym. Jeżeli przykładowo strona „Produkt” znajduje się na drugim miejscu na liście, wyświetli się ona również jako druga w kolejności w widoku głównym.

Jeżeli chcesz dokonać zmiany w układzie stron, kliknij Zarządzaj stronami na liście rozwijanej.

Zmienianie kolejności stron

Po lewej obok każdego tytułu strony znajdziesz sześć kropeczek. Kliknij je i przeciągnij, aby przesunąć stronę w inne miejsce na witrynie.

DODAWANIE PODSTRONY

Drzewko stron działa jak hierarchiczny system nawigacyjny, w którym można umieścić strony i podstrony.

 

Aby dodać podstronę, musisz albo zmienić istniejącą stronę w podstronę, albo dodać nową stronę, a następnie uczynić ją podstroną. Aby przekształcić stronę w podstronę, przeciągnij ją z obecnego miejsca w miejsce pod stroną, którą chcesz wykorzystać jako stronę nadrzędną. Strony i podstrony możesz odróżnić po ich miejscu w drzewku stron. W przypadku dodania strony jako podstrony, zostanie ona umieszczona pod stroną nadrzędną.