Dodawanie modułów

moduł Cyfrowa wizytówka

Udostępnij odwiedzającym prosty sposób na pobranie lub przesłanie dalej danych kontaktowych w formacie vCard bezpośrednio z Twojej strony internetowej korzystając z modułu Cyfrowa wizytówka. Możesz dodać moduł Cyfrowa wizytówka poprzez wybranie Cyfrowa wizytówka w kategorii Informacje o firmie w menu Dodaj moduł.

Najedź na moduł i wybierz Treść, Projekt lub Ustawienia, by go edytować.

treść

By uzupełnić informacje w module Cyfrowa wizytówka, możesz pobrać je z wcześniej uzupełnionych informacji znajdujących się w Danych globalnych lub wprowadzić je manualnie.

 

Dane globalne: Jeśli wprowadzisz dane osobowe do Danych globalnych, możesz używać ich we wszystkich Cyfrowych wizytówkach, które umieścisz na swojej stronie internetowej. By korzystać z informacji zawartych w Danych globalnych, włącz opcję Użyj globalnego źródła danych. Jeśli w Danych globalnych znajduje się więcej osób, wybierz z rozwijanego menu, która z nich ma być zawarta w module.

  Osoby z Danych globalnych

Do Danych globalnych możesz dodać informacje o praktycznie nieograniczonej liczbie osób. Gdy dodajesz moduł Cyfrowa wizytówka na swoją stronę internetową, możesz wybrać którąkolwiek z wprowadzonych osób jako wyświetlającą się w module.

W opcjach modułu: Jeśli opcja Użyj globalnego źródła danych nie jest włączona, możesz wpisać dane osobowe manualnie. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić informacje samodzielnie, nie będzie można wykorzystać ich ponownie do automatycznego uzupełnienia danych w innych modułach Cyfrowa wizytówka.

projekt

Sekcja Projekt jest miejscem, w którym możesz zmienić wygląd modułu Cyfrowa wizytówka, w tym również tło, obramowanie i odstępy.

ustawienia

W Ustawieniach możesz zmienić tekst na linku e-mail oraz linku do pobrania. Domyślnie teksty te to, w kolejności: “E-mail jako vCard” oraz “Pobierz jako vCard”.

Pobierz lub prześlij dalej Cyfrową wizytówkę

Gdy dodasz moduł Cyfrowa wizytówka na swoją stronę internetową, odwiedzający będą mogli ją pobrać w formacie .vcf lub przesłać dalej za pomocą wiadomości elektronicznej.

Tak wygląda vCard, która została włączona na komputerze: