Dodawanie modułów

Moduł Listy ikon

Moduł Listy ikon to prosty sposób, aby w formie wizualnej zaprezentować sprzedawane produkty, istotne procesy lub też inne elementy, na których widoczności Ci zależy. Dodatkowo możesz również połączyć poszczególne ikony z podstronami Twojej witryny, stronami zewnętrznymi, adresami e-mail oraz plikami do pobrania, aby pomóc odwiedzającym błyskawicznie odnaleźć poszukiwaną informację. Aby dodać moduł Listy ikon, wybierz Lista ikon w kategorii Tekst i struktura z menu Dodaj moduł.

Aby edytować parametry Twojego modułu Listy ikon, najedź na niego kursorem, a następnie wybierz Treść lub Projekt z rozwijanego menu.

treść

Wybierz opcję Dodaj element, aby dodać ikonę do Twojej listy, a następnie kliknij na nią, by rozwinąć menu ustawień.

Dla każdej ikony możesz dostosować następujące parametry:

Ikona: wybierz ikonę, którą chcesz wyświetlać w ramach modułu (pamiętaj, że możesz przewijać listę lub użyć opcji wyszukiwania ikon).

Rodzaj linku: dodaj link do swojej ikony. Możesz wybrać stronę wewnętrzną, zewnętrzny URL, e-mail lub plik, który Twoi odwiedzający pobiorą po kliknięciu w ikonę.

Otwórz link w nowej karcie: po zaznaczeniu tej opcji treść połączona z ikoną zawsze będzie otwierana w nowej karcie przeglądarki.

Ustaw atrybut “nofollow”: jeśli atrybut jest włączony, roboty skanujące wyszukiwarki nie będą odwiedzać strony, na którą odsyła link. Dzięki temu link nie wpłynie na pozycję linkowanej strony w wyszukiwarce.

  Co oznaczają różne rodzaje linków?

Zewnętrzny URL: dodaj adres URL zewnętrznej witryny. Ten rodzaj linku domyślnie aktywuje również opcję Otwórz link w nowej karcie, aby upewnić się, że użytkownik nie zamknie Twojej strony po kliknięciu.

Strona wewnętrzna: link do jednej z podstron Twojej witryny.

E-mail: dodaj adres e-mail. Kliknięcie w niego otworzy domyślnego klienta poczty elektronicznej użytkownika.

Plik: możesz zamieścić plik klikając w opcję Dodaj lub przeciągnij i upuść plik, aby wybrać pożądany plik z Twojego dysku twardego lub też przeciągając go bezpośrednio w wyznaczone miejsce.

Możesz zmienić kolejność ikon na swojej liście, przeciągając odpowiednie elementy na wybraną pozycję.

projekt

W sekcji Projekt możesz dostosować tło, obramowanie, odstępy i animację Twojego modułu Listy ikon.