Dodawanie modułów

ModułY TWITTERA

Użyj modułów Twittera, by zintegrować swoją stronę internetową z działaniami, które można na nim podjąć. Moduły Twittera można dodawać poprzez nakładkę Dodaj moduł, a dokładniej kategorię Media Społecznościowe. Do wyboru masz modyły Udostępnij na Twitterze, Obserwuj na Twitterze, Hashtag na Twitterze oraz Oznaczenie na Twitterze. 

Udostępnij na Twitterze 

Użyj modułu Udostępnij na Twitterze, by umożliwić użytkownikom udostępnianie wybranej przez Ciebie treści na swoim profilu. By edytować ustawienia modułu udostępniania, najedź na moduł i wybierz z listy opcję Treść lub Projekt. 

TREŚĆ

Udostępnij URL: dodaj URL do treści, którą chcesz, by udostępniano na Twitterze. 

Tekst tweeta: napisz krótki tekst, który pojawi się wraz z URL w tweecie. Jeśli zostawisz to miejsce puste, wyświetli się tytuł strony, na której umieszczono moduł. 

Autor: dodaj nazwę użytkownika na Twitterze, którą posługuje się autor udostępnianej treści. Jeśli to Ty jesteś autorem, dodaj nazwę swojego profilu. W ten sposób użytkownicy dowiedzą się, kto jako pierwszy opublikował daną treść.  

Hashtagi: dodaj hashtagi do tweeta, wprowadzając je bez znaku # na początku i oddzielając przecinkiem. 

 

Pokaż licznik: jeśli jest włączony, będzie pokazywać liczbę osób, które udostępniły treść. Pojawi się obok przycisku Tweetuj. 

projekt

W tej sekcji masz możliwość dostosowania wielkości przycisku udostępniania, jak i jego wyrównania. 

Obserwuj na Twitterze 

Użyj modułu obserwowania na Twitterze, by dodać na stronie przycisk proponujący i umożliwiający odwiedzającym obserwowanie Cię na Twitterze. Najedź na nazwę modułu i wybierz z listy opcję Treść lub Projekt, by edytować ustawienia modułu. 

treść

Nazwa użytkownika: dodaj nazwę swojego profilu na Twitterze, by umożliwić odwiedzającym stronę obserwowanie Cię. 

Pokaż nazwę użytkownika: jeśli ta opcja jest włączona, na przycisku obserwuj wyświetlana będzie nazwa Twojego konta, w przeciwnym razie na przycisku będzie widoczne tylko logo Twittera i “Obserwuj”. 

projekt

W opcji ustawień wyglądu możesz zdecydować o wielkości przycisku oraz go wyrównać. 

hashtag na Twitterze 

Skorzystaj z modułu hashtagów na Twitterze, by umożliwić odwiedzającym tweetowanie Twojego hashtagu wraz z ustalonym przez Ciebie tekstem i adresem URL. 

Najedź na moduł i wybierz z listy Treść lub Projekt, by edytować ustawienia modułu hashtagów na Twitterze. 

treść

Hashtag: możesz dodać tylko jeden hashtag. Wpisz go w polu i pomiń # na początku.  


Tekst tweeta: napisz krótki tekst, który będzie towarzyszył hashtagowi. Jeśli miejsce na tekst pozostanie puste, wyświetlany będzie tytuł strony, na której znajduje się moduł.


Udostepnij URL: dodaj adres URL treści, którą odwiedzający mają publikować na Twitterze. 

projekt

W tej sekcji możesz określić, jak duży ma być przycisk, a także go wyrównać. 

Oznaczenie na Twitterze 

Użyj modułu Oznaczenie na Twitterze, by umożliwić odwiedzającym stronę umieszczenie wzmianki o Tobie lub kimś innym na Twitterze. Jeśli wzmianka ma dotyczyć Ciebie, możesz dodać do wzmianki ustaloną przez Ciebie treść. Najedź na moduł i wybierz opcję Treść lub Projekt, by edytować ustawienia modułu wzmianki na Twitterze. 

treść

Udostępnij URL: dodaj URL do treści, którą chcesz, by tweetowano 

Tekst tweeta: napisz krótki, ustalony tekst, który będzie towarzyszył publikowanej przez użytkowników treści. 

projekt

Opcja ustawień wyglądu pozwala Ci na dopasowanie wielkości przycisku oraz jego wyrównanie.