Dodawanie modułów

moduł nawigacji

Moduł Nawigacja to menu Twojej witryny, które umożliwia użytkownikom poruszanie się pomiędzy stronami. Na Twojej witrynie jednocześnie może być dodana tylko jedna nawigacja. Możesz dodać moduł Nawigacja, wybierając kategorię Nawigacja na stronie po wybraniu opcji Dodaj moduł. 

   Ten moduł może się znaleźć wyłącznie w nagłówku lub stopce 

Moduł Nawigacja można jedynie umieścić w nagłówku lub stopce Twojej witryny i nie można wybrać go z menu Dodaj moduł nigdzie indziej w serwisie. 

projekt

Oprócz wyrównania nawigacji do lewej, prawej lub do środka, możesz również dopasować następujące ustawienia: 

Opływanie: użyj tej funkcji do zawijania tekstu wokół menu Twojej witryny. Możesz wybrać opływanie menu do lewej lub do prawej. 

Kierunek slajdów: jeśli włączyłeś menu hamburgerowe, możesz zdecydować czy podgląd w widoku drzewa po kliknięciu ikony menu hamburgera ma przesuwać się z prawej, czy z lewej strony. 

  Odstępy: dostosuj wielkość odstępów między modułem a jego ramką (margines wewnętrzny) i na zewnątrz modułu (margines zewnętrzny). 

ustawienia

Oprócz wyrównania nawigacji do lewej, prawej lub do środka, możesz również dopasować następujące ustawienia: 

Włącz hamburger menu: zaznacz pole, by zwinąć nawigację do menu hamburgerowego. 

Odpychaj treść przy wysunięciu menu: gdy ta opcja jest wyłączona, wysuwane menu nachodzi na prawą lub lewą stronę witryny. Gdy ta opcja jest włączona, wysuwane menu odpycha całą stronę w prawo lub w lewo. 

Pokazuj link nadrzędny jako aktywny: włączona opcja sprawia, że gdy użytkownik odwiedza podstronę, strona najwyższego poziomu pokazywana jest jako aktywna. Na przykład, wyobraź sobie następującą strukturę strony: Kontakt > Rezerwacja. Gdy użytkownik jest na stronie Rezerwacji, strona Kontakt będzie pokazywała się jako aktywna w menu nawigacyjnym.  

wiele nawigacji

Możesz dodać moduł Nawigacja jednocześnie do nagłówka i stopki. Umieszczenie Nawigacji w stopce witryny może okazać się pomocne dla odwiedzających. Użytkownicy po przewinięciu bieżącej strony mogą łatwo przejść do innej podstrony.